شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:49 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647479
رئیس اداره بهزیستی رشتخوار:

۱۸۵ بسته آموزشی بین دانش آموزان نیازمند در رشتخوار توزیع شد

۱۸۵ بسته آموزشی بین دانش آموزان نیازمند در رشتخوار توزیع شد
راسخی، گفت: ۱۸۵ بسته آموزشی همراه با پوشاک مورد نیاز دانش آموزان به ارزش بیش از 16 میلیون تومان بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی در سطح شهرستان رشتخوار توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی راسخی رئیس اداره بهزیستی رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: ۱۸۵ بسته آموزشی همراه با پوشاک مورد نیاز دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی در سطح شهرستان رشتخوار توزیع شد.


وی با اشاره به اینکه در جهت تهییه این اقلام بیش از ۱۶ میلیون ۸۰۰ هزار تومان هزینه شده است، گفت: کیف، دفتر، مداد رنگی، پاکن و .... به همراه البسه دانش اموزی از جمله لوازم التحریری و اقلامی است که در اختیار دانش آموزان در این طرح قرار گرفته است.

راسخی همچنین از توزیع ۴۵۰ کیلو گوشت بین نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان به همت خیرین و موسسات خیریه خبر داد و افزود: ارزش هر کیلو گوشت تهیه شده در این اقدام خیرخواهانه ۹۵ هزار تومان است که توسط خیرین و موساسات خیریه در مشهد مقدس تامین شده است.

رئیس بهزیستی رشتخوار در رابطه با اینکه محرومیت زدایی و قدم برداشتن در این راستا می تواند باعث سعادت دنیوی و اخروی شود، افزود: بیش از ۳۵۰ دانش آموز معلول و تحت حمایت در مجموعه بهزیستی شهرستان رشتخوار هستند، که در جهت خدمت رسانی به این دانش آموزان و فراهم کردن برخی امکانات اولیه آغاز سال تحصیلی آنان نیازمند همکاری خیرین ر سراسر شهرستان با این نهاد هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647479
ارسال نظر
نظرات