شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647495
معاون غذا و دارو علوم پزشکی لرستان:

گروه‌های پرخطر برای تزریق واکسن آنفلوآنزا در لرستان شناسایی شدند

گروه‌های پرخطر برای تزریق واکسن آنفلوآنزا در لرستان شناسایی شدند
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه گروه‌های پرخطر برای تزریق واکسن آنفلوآنزا در لرستان شناسایی شدند گفت: اولویت توزیع واکسن با داروخانه های دولتی است و در صورت امکان و فراهم بودن شرایط از طریق کلیه داروخانه ها انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرافلاک، محسن اسد بیگی در راستای نحوه توزیع واکسن آنفلوانزا اظهار داشت: افراد پرخطر ازجمله بیماران خاص- قلبی و عروقی که شناسایی شده و پرونده درمانی آن ها مشخص است در اولویت دریافت واکسن آنفلوانزاهستند.

وی با بیان این که میزان دوز دریافتی در نحوه توزیع واکسن بین عموم مردم تأثیر دارد افزود: اواخر شهریور و از طریق سامانه ای که قرار است به زودی اعلام شود و بر اساس کد ملی افراد، واکسن مذکور توزیع می شود.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به این که اولویت توزیع واکسن با داروخانه های دولتی است و در صورت امکان و فراهم بودن شرایط از طریق کلیه داروخانه ها انجام می شود عنوان کرد: انجمن داروسازان لرستان یکی از اعضای ستاد توزیع واکسن هستند؛  ما از انجمن درخواست می کنیم که در نحوه توزیع یاری گر و همکار ما باشند تا با استفاده از تمام ظرفیت ها واکسن با اولویت افراد پرخطر در بین مردم به درستی توزیع شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647495
ارسال نظر
نظرات