شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:53 منتشر شده در مورخ: 1399/06/25 شناسه خبر: 1647505
در آیین معارفه سرپرست جدید شهرداری رشت مطرح شد؛

شهردار رشت در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب شود/ امیدواریم دوران سرپرستی به دوران شکوفایی تبدیل شود

شهردار رشت در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب شود/ امیدواریم دوران سرپرستی به دوران شکوفایی تبدیل شود
سرپرست شهرداری رشت در جلسه شورای اداری شهرداری رشت با محوریت معارفه سرپرست جدید شهرداری رشت از اعضای شورای شهر رشت تقاضا کرد شهردار رشت در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، در آیین معارفه سرپرست جدید شهرداری رشت احمد رمضانپور نرگسی رئیس شورای شهر رشت، اسماعیل حاجی پور، محمد حسن علیپور از اعضای شورای اسلامی رشت و مدیران شهرداری رشت حضور داشتند.

 احمد رمضانپور نرگسی رئیس شورای اسلامی رشت در این مراسم اظهار کرد: امروز از یک جهت از معارفه آقای عطایی خوشحالم و از طرفی ناراحتم که نتوانستیم آقای حاج محمدی را تا پایان دوره شورای پنجم حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه حاج محمدی تجربه ۱۶ ماه در شهرداری رشت را با خود برد افزود: ایشان تجارب خوبی در مناصب مدیریتی داشتند و ان شاالله در مناصب دیگر به نظام و کشور خدمت کنند.

رئیس شورای شهر رشت ادامه داد: در اوایل آغاز شورای پنجم همکاران شورا هر هفته به میزبانی یک نفر دور هم جمع می شدیم تا شهرداری کارآمد انتخاب کنیم که برای ۴ سال ما را همراهی کند.

 رمضانپور  عدم ثبات مدیریت را مهمترین علت عقب ماندگی زیرساخت ها در شهر دانست و افزود: بسیاری از شهرها نظیر شیراز،مشهد،تبریز دارای ثبات مدیریت بوده و طول مدیریت شهرداران به بیش از ۴ سال رسیده است.وی تاکید کرد: شورای پنجم همواره تلاش کرده شهرداری کارآمد و با تجربه انتخاب کند و تفکرات جناحی و سیاسی را در مدیریت شهری دخالت ندهد.

رئیس شورای شهر رشت دخالت تفکرات سیاسی در امور اجرایی را خیانت به آرمان های نظام و شهدا دانست و گفت: هرگز تفکرات سیاسی خود را در امور مدیریت شهری دخالت نداد.

رمضانپور  با اشاره به اینکه عزل آقای حاج محمدی اتفاقی ناخوشایند بود گفت: اعضای شورا به دنبال ثبات مدیریت شهری بودند و ان شالله در جلسه روز چهارشنبه در صحن شورا شهرداری توانمند و بومی انتخاب می کنیم.

وی همچنین در ادامه توضیحاتی درباره روند انتخاب گزینه های شهرداری رشت از ابتدای شورای پنجم ارائه داد.

رئیس شورای شهر رشت سرپرست جدید شهرداری رشت را فردی خوشنام، باتجربه و اخلاق مدار دانست و افزود: ایشان در شهرداری رودبار و شهرداری منطقه یک رشت خاطرات خوبی از خود به جا گذاشت.

  رمضانپور  تاکید کرد: از سرپرست شهرداری انتظار دارم آرامش را در کارکنان شهرداری برقرار کند، به ثبات مدیریت توجه کرده و در انتصابات شایسته سالاری را مدنظر قرار دهد.

وی همچنین به اهمیت ممیزی املاک و حفظ منابع مالی تاکید کرد و گفت: با افزایش منابع مالی، تقویت زیرساخت و ایجاد امکانات رفاهی می توانیم اعتماد مردم را جلب کنیم.

سرپرست شهرداری رشت: امیدواریم دوران سرپرستی به دوران شکوفایی تبدیل شود

 ناصر عطایی سرپرست جدید شهرداری رشت در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و تشکر از زحمات حاج محمدی شهردار پیشین رشت اظهار کرد: از حسن اعتماد اعضای محترم شورا قدردانی می کنم و بزرگان زیادی در شهرداری شایسته این مسئولیت بودند و ان شالله بتوانیم در زمان کوتاه سرپرستی به بهترین شکل اداره امور را انجام دهیم.

سرپرست شهرداری رشت از اعضای شورای شهر رشت تقاضا کرد شهردار رشت در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب شود.

 عطایی با تاکید بر اینکه دوران سرپرستی نباید به دوران قانون گریزی و بی ثباتی تعبیر شود گفت: دوران سرپرستی باید دوران ثبات،آرامش و رعایت اخلاقیات باشد.

وی به نقش سه نهاد مهم برای مساعدت به شهرها اشاره کرد وافزود: نهاد اول مجلس،نهاد دوم دولت ونهاد سوم مشارکت مردم بوده که تجلی اراده مردم در شوراها متبلور شده است.

سرپرست شهرداری رشت با اشاره به اینکه مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند همه مشکلات شهر را حل کند تاکید کرد: شهرداری به مشارکت و تعامل سایر دستگاه های اجرایی نیازمند است.

 عطایی با اشاره به اینکه یک میلیون نفر به شهرداری رشت امیدوار هستند بیان کرد: برای توسعه و آبادانی شهر از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

سرپرست شهرداری رشت از تدوین برنامه های کوتاه مدت در دوران سرپرستی خبر داد و گفت: با اتحاد و همدلیامیدواریم دوران سرپرستی به دوران شکوفایی تبدیل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647505
ارسال نظر
نظرات