شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 08:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/26 شناسه خبر: 1647579

هر آنچه در جلسه هیات مدیره تراکتور گذشت/ پشت پرده عدم اعلام نام سرمربی جدید

هر آنچه در جلسه هیات مدیره تراکتور گذشت/ پشت پرده عدم اعلام نام سرمربی جدید
جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتور در خصوص بررسی مسائل مختلف این تیم امروز برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، رسانه رسمی باشگاه تراکتور روز گذشته (دوشنبه) تصویر ابهام‌برانگیزی را منتشر کرد که نشان می‌داد این باشگاه تا ظهر امروز اقدامات جدیدی برای آینده خود انجام خواهد داد.

در این راستا، گمانه‌زنی‌‎های زیادی مطرح شد که در این بین، حتی بحث انتخاب سرمربی جدید و عقد قرارداد با بازیکنان مختلف به میان آمد.

با اتمام مهلت 24 ساعته اعلامی از سوی باشگاه تراکتور، در نهایت رسانه رسمی این باشگاه به انتشار خبر مربوط به جلسه هیات مدیره این باشگاه اکتفا کرد.

گویا در جلسه امروز هیات مدیره، اسامی نهایی گزینه‌های مدنظر هدایت تیم تراکتور مطرح شده و اعضا چند ساعتی در این خصوص با یکدیگر به بحث و گفت‌وگو پرداخته‌اند.

این جلسه در ساعت 14 به اتمام رسیده و اعضا روی یک نفر به جمع‌بندی نهایی رسیده‌اند و حضور او در تراکتور قطعی شده است.

در این بین، سوالی که وجود دارد، این است که چرا نام این سرمربی از سوی باشگاه تراکتور اعلام نشده است؟

شنیده می‌شود ساکت الهامی که فصل گذشته هدایت تراکتور را برعهده داشت و توانست با این تیم به مقام قهرمانی جام حذفی هم دست پیدا کند، همچنان یکی از گزینه‌های نشستن بر روی نیمکت سرخ‌پوشان تبریزی در فصل آینده است.

با این حال، باشگاه تراکتور هنوز نمی‌داند که ساکت الهامی فصل آینده قادر به نشستن بر روی نیمکت این تیم خواهد بود یا به خاطر محرومیت باید فعلاً دور از میادین باشد.

در این راستا، مدیران باشگاه تراکتور تصمیم گرفته‌اند که تا زمان اعلام رأی پرونده ساکت الهامی همچنان منتظر بمانند.

در صورتی که محرومیت ساکت الهامی از سوی کمیته انضباطی چندان سنگین نباشد، او فصل آینده سکان هدایت تراکتور را برعهده خواهد داشت، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، تبریزی‌ها به زودی سرمربی جدید خود را معرفی خواهند کرد.

همچنین دیگر مصوبه هیات مدیره باشگاه تراکتور مربوط به بازیکنان این تیم است.

در جلسه هیات مدیره تصمیم گرفته شده که بازیکنان خارجی که فصل گذشته در تراکتور توپ می‌زدند، به هر نحو ممکن برای فصل آینده نیز حفظ شوند.

در این راستا، قرار است عکاشه حمزاوی و سوگیتا برای فصل آینده به تراکتور بازگردانده شود، چون با توجه به ممنوعیت ورود بازیکنان خارجی جدید به فوتبال ایران این بازیکنان می‌توانند کمک حال سرخ‌‍پوشان باشند.

البته در صورتی که این بازیکنان به هر دلیلی قادر به ادامه همکاری با تراکتور نباشند، جدایی‌شان از این تیم به نحوی خواهد بود که منافع باشگاه نیز حفظ شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1647579
ارسال نظر
نظرات