شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1399/06/26 شناسه خبر: 1647879
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل:

تولید موشن گرافیک نقش اردبیل در دفاع مقدس/ کاروان سلامت در 40 نقطه استان خدمات رایگان می هد

تولید موشن گرافیک نقش اردبیل در دفاع مقدس/ کاروان سلامت در 40 نقطه استان خدمات رایگان می هد
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از تولید موشن گرافیک نقش اردبیل در دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سرهنگ شکور عبدی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در چهل سالگی دفاع مقدس با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه های فرهنگی جمعی را به حداقل رسانده ایم و نهضت روشنگری و تولید محتوا در فضای مجازی خواهیم داشت.

وی افزود: موشن گرافیک نقش اردبیل در دفاع مقدس با پرداخت به جزئیات حضور رزمندگان و پشتیبانی از جهبه با جمع آوری مستندات تولید می شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: کتاب هفت خان سلیمان به قلم شاعر نامی وفا منافی که به خصوصیات اخلاقی سردار شهید سپهبد سلیمانی می پردازد در هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.

وی با اشاره به تجلیل از رزمندگان در طول هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: بیش 50 برنامه تلویزیونی و رادیویی با حضور یادگاران هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهدا توسط صدا و سیما اردبیل به روی آنتن خواهد رفت.

سرهنگ عبدی ابراز داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و شیوع ویروس کرونا که اقتصاد خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده است اقلام تحصیلی به تعداد 3 هزار بسته در طول هفته دفاع مقدس در بین اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع خواهد شد.

وی تاکید کرد: کلنگ زنی 32 پروژه کوچک و زود بازده تا پایان هفته دفاع مقدس انجام خواهد داشت و در 40 نقطه استان کاروان سلامت به انجام خدمات درمانی رایگان خواهند پرداخت.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، گفت: با هماهنگی سایر ارگان ها 1470 فقره پنل خورشیدی در فضای در ابعاد 50 متر و با اعتبار 51  میلیون تومان اجرا می شود ؛ با توجه به اینکه خرید برق در این طرح 20 سال تضمین شده است  پیش بینی می شود ماهانه یک میلیون تومان در آمد زایی داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647879
ارسال نظر
نظرات