شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 20:35 منتشر شده در مورخ: 1399/06/26 شناسه خبر: 1647948
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری؛

1230 مدرسه چهارمحال و بختیاری به شبکه ملی اطلاعات متصل است

1230 مدرسه چهارمحال و بختیاری به شبکه ملی اطلاعات متصل است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌ریزی برای اتصال تمام مراکز آموزشی استان به شبکه ملی اطلاعات گفت: تاکنون 1230 مدرسه به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ گفت: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت ارائه آموزش‌های مجازی، هوشمندسازی مدارس و اتصال مراکز آموزشی به شبکه ملی اطلاعات به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار قرار دارد.
 
وی افزود: با اتصال تمامی این مدارس به شبکه ملی اطلاعات، ۳۰ گیگابایت اینترنت رایگان با پهنای باند 2 تا 16 مگابایت به مدت ۲ سال در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
 
بلالی ادامه داد: براساس هماهنگی‌های بعمل آمده با اداره کل آموزش و پرورش استان و به منظور تحقق 100 درصدی این طرح ملی، خط تلفن ثابت و مودم به صورت رایگان در اختیار مدارس فاقد تجهیزات و امکانات قرار خواهد گرفت.
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری همچنین از "بسته اینترنت رایگان شاد" برای دانش‌آموزان و معلمان خبر داد و تصریح کرد: 20 گیگابایت اینترنت رایگان نیز برای معلمان در نظر گرفته شده که به مرور فعالسازی خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1647948
ارسال نظر
نظرات