شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 08:16 منتشر شده در مورخ: 1399/06/27 شناسه خبر: 1648016
محمدصادقی خبر داد؛

ارائه خدمات درمانی رایگان به ۴۰ هزار مرزنشین همزمان با هفته دفاع مقدس

ارائه خدمات درمانی رایگان به ۴۰ هزار مرزنشین همزمان با هفته دفاع مقدس
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: از ابتدای هفته دفاع مقدس و به مدت ۱۴ روز، خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به 40 هزار نفر از اهالی استان‌های مرزی ارائه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، شاهین محمد‌صادقی شامگاه چهارشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان‌غربی، با اشاره به پیش‌رو بودن هفته دفاع مقدس و تلاش بسیج جامعه پزشکی برای بهبود وضعیت خدمات درمانی در جامعه، اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس در ۵ استان مرزی کشور از جمله آذربایجان‌غربی نسبت به ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی اقدام خواهد شد.

وی افزود: این خدمات شامل پزشکی، دندانپزشکی، جراحی، داخلی، چشم و داروئی می‌شود و در مجموع برای ۴۰ هزار مرزنشین تدارک دیده شده است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، با بیان این نکته که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور ارائه خدمات بهداشتی توسط اعضای این سازمان الزامی است، عنوان کرد: خدمات بهداشتی و درمانی به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها ارائه می‌شود و در آذربایجان‌غربی نیز برای بیش از ۳ هزار نفر انجام خواهد شد.

در ادامه این جلسه، استاندار آذربایجان‌غربی ضمن تقدیر از تلاش‌های بسیج جامعه پزشکی در راستای ارائه خدمات به اقشار محروم، بیان داشت: ایثار جامعه پزشکی در روزهای کرونایی از جمله پزشکان بسیجی در تاریخ ایران اسلامی ماندگار خواهد بود.

محمدمهدی شهریاری گفت: نخبگان جامعه پزشکان بسیجی ظرفیت بالایی برای ارتقای علمی بهداشت و درمان محسوب می شوند.

وی حضور پزشکان بسیجی در میادین محرومیت زدایی در اقصی نقاط کشور را امیدآفرین و ماندگار دانست و خاطرنشان کرد: از برنامه‌ها و اقدامات خیرخواهانه بسیج پزشکان در راستای خدمت‌رسانی به مردم و کاستن از آلام آنان حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1648016
ارسال نظر
نظرات