شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:24 منتشر شده در مورخ: 1399/06/27 شناسه خبر: 1648050
بازار داغ دلالان سوخت در شرقی ترین نقطه ایران؛

تدبیر دولت هم حریف صف‌های طولانی بنزین نشد/تفاوت ارز عامل صفوف طولانی بنزین در سراوان

تدبیر دولت هم حریف صف‌های طولانی بنزین نشد/تفاوت ارز عامل صفوف طولانی بنزین در سراوان
با توجه به تفاوت نرخ ارز در مرز های سیستان و بلوچستان، این روزها شاهد طولانی تر شدن صفوف بنزین در جایگاه های عرضه سوخت شهرستان سراوان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، با نزدیک شدن به روزهای پایانی هر ماه شاهد باز پخش مجدد صفوف طولانی دریافت سوخت در پمپ بنزین های شهرستان سراوان هستیم.
 
از سوی دیگر با توجه به تفاوت نرخ ارز در مرزهای سیستان و بلوچستان این روزها بازار آزاد فروش بنزین در شهرستان سراوان بسیار داغ شده تا جاییکه منجر شده شهروندان نیمی از روز را در صف دریافت بنزین چشم انتظار بایستند.
 
اما این صفوف طولانی موجب نارضایتی شهروندان عادی به ویژه کارمندان شده است و این افراد در آتش دلالان و مافیای سوخت می سوزند.

برخی از شهروندان سراوانی با انتشار تصاویری از صفوف طولانی در شبکه های اجتماعی ابراز گلایه کرده و خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه شدند.
 
 تفاوت ارز منجر به طویل شدن صفوف بنزین در سراوان شده است

در همین راستا محمد کشاورز معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان با اشاره به اینکه طولانی شدن صف های بنزین در شهرستان به علت کمبود سوخت نیست، گفت: روزهای پایانی هر ماه شاهد ایحاد صف های طولانی در جایگاه های سوخت شهرستان هستیم.
 
وی افزود: باتوجه به افزایش کالاهای سوختی در آن سوی مرزها موجب شده تا این روزها صف های طولانی را در سراوان داشته باشیم.
 
معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان در خصوص عرضه خارج از شبکه در برخی از جایگاه های سوخت شهرستان، خاطر نشان کرد: روز گذشته ناظرین دستگاه های نظارتی در یکی ار جایگاه های سوخت شهرستان حضور داشتند اما تأثیری در کاهش طول صف ها نداشت.
 
کشاورز اذعان کرد: دو سکوی جایگاه طه از مدار خارج شده است و راه اندازی مجدد نازل ها منوط به تهیه قطعات مورد نظر از تهران است و این موضوع نیز منجر به طولانی شدن صف ها در این جایگاه شده است.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648050
ارسال نظر
نظرات