شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1399/06/27 شناسه خبر: 1648142
رئیس شبکه بهداشت سرپل ذهاب:

بزرگترین دغدغه ما عادی سازی شیوع بیماری کرونا در جامعه است

بزرگترین دغدغه ما عادی سازی شیوع بیماری کرونا در جامعه است
شهرام روشنی نژاد گفت: بزرگترین دغدغه و نگرانی کادر درمانی این است که مردم فکر می کنند ویروس کرونا و عوارض بیماری امری عادی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شهرام روشنی نژاد در این جلسه گفت: باتوجه به شیوع بالای کرونا و قرمز شدن وضعیت بیماری کرونا در شهرستان، ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، همکاری و همدلی واحدهای مرکز بهداشت، بیمارستان و سایر بخش‌های دیگربا شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا ضروری می باشد.

رئیس شبکه بهداشت سرپل ذهاب افزود: بزرگترین دغدغه و نگرانی کادر درمانی این است که مردم فکر می کنند ویروس کرونا و عوارض بیماری امری عادی است اگر مردم به سمت عادی سازی بروند و فکر کنند بیماری تمام شده و فعالیت ویروس ضعیف شده است و می توانیم دیگر اصول پیشگیری را رعایت نکنیم دچار مشکل مخواهیم شد.

وی گفت: همچنان فاصله گذاری های اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی را ضروری است. مردم به عنوان ناظر عمل کنند و اگر دیدند جایی پروتکل رعایت نمی شود تذکر دهند که مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.

وی به مردم توصیه کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی با جدیت دنبال کنید و برای حفظ سلامت خود و عموم جامعه حساسیت به خرج دهید و با کادر درمانی همکاری لازم را داشته باشید.

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
https://www.dana.ir/1648142
ارسال نظر
نظرات