شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/06/28 شناسه خبر: 1648283
رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور اعلام کرد

وجود 40 هزار کلاس درس نیمه‌تمام در کشور/هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام تخصیص یافت

وجود 40 هزار کلاس درس نیمه‌تمام در کشور/هزار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام تخصیص  یافت
مهراله درخشانی‌مهر گفت: حدود ۴۰ هزار کلاس‌های درس نیمه‌تمام کشور وجود دارد که از این تعداد حدود هشت هزار واحد مهرماه و مابقی در ایام دهه فجر به ادارات کل آموزش‌وپرورش در مناطق مختلف کشور تحویل داده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ،مهراله درخشانی‌مهر پنجشنبه شب در بازدید از روند ساخت مدرسه شهید طهماسبی و شهید نواب روستای  لاریم در گفت‌وگو با خبرنگاران  بابیان اینکه  حدود ۴۰ هزار کلاس‌های درس نیمه‌تمام کشور وجود دارد گفت: از این تعداد حدود هشت هزار واحد مهرماه و مابقی در ایام دهه فجر به ادارات کل آموزش‌وپرورش در مناطق مختلف کشور تحویل  داده می‌شود.
 
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نقش خیرین در ساخت مدارس را بسیار مهم دانست و افزود: مدرسه ۶ کلاسه پسرانه و دخترانه شهید طهماسبی و شهید نواب روستای لاریم جویبار با مشارکت ۳۰ درصدی خیرین در حال ساخت است و مابقی بودجه موردنیاز هم از محل اعتبارات سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس و دیگر منابع دولتی تأمین می‌شود.
 
درخشانی‌مهر از اتمام این دو مدرسه در جویبار تا مهرماه سال آینده خبر داد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعلام کرد که ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش‌ و پرورش بین استان‌ها توزیع شد و ۸۰۰ میلیارد دیگر باید تخصیص یابد.

این مسئول ادامه داد: اعتبارات سازمان نوسازی از سال ۹۶ تاکنون رشد قابل توجهی داشته است و از رقم ۴۸۰ میلیارد تومان در سال ۹۶ به بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در سال جاری رسیده است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تأکید کرد که تمرکز دولت و سازمان نوسازی مدارس در سال جاری بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامی بوده که خیریندر ساخت آن مشارکت داشته‌اند.

رخشانی مهر گفت: هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش‌وپرورش استان‌ها توزیع شده است و ۸۰۰ میلیاردتومان دیگر نیز باید تخصیص یابد.

معاون وزیرآموزش و پرورش یاد آور شد: اتفاقاتی مانند وقوع زلزله، سیل، شیوع بیماری کرونا و افزایش قیمت‌ها  در حوزه مدرسه‌سازی اثرگذار است و عملیات تکمیل پروژه‌ها را با وقفه و مشکلاتی روبرو می‌کند، اما با این حال تمام تلاش همکاران در سراسر کشور این است که تحویل پروژه ها به موقع انجام شود و در مورد پروژه های مشارکتی این موضوع اهمیت دوچندان می یابد.

رخشانی‌مهر در سفر خود به مازندران از ۱۲ پروژه در حال ساخت و نیمه تمام در شهرستان‌های سوادکوه، سیمرغ، جویبار، قائم‌شهر و بابل بازدید کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648283
ارسال نظر
نظرات