شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/28 شناسه خبر: 1648343
به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می شود

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در موزه دفاع مقدس

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در موزه دفاع مقدس
مدیرعامل باغ موزه انقلاب با گرامیداشت چهلمین سالروز دفاع مقدس از هزاران برنامه متنوع این مجموعه در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصغرجعفری با بیان این که باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هم برنامه‌های متعددی را از ابتدای امسال در این راستا برگزار کرده است و در هفته دفاع مقدس چند برنامه ملی در باغ موزه برگزار می‌شود، گفت: در اولین روز از هفته دفاع مقدس (۳۱ شهریور)، در باغ موزه میزبان تعدادی از فرماندهان ارشد نیرو‌های مسلح و پیشکسوتان دفاع مقدس هستیم که این برنامه همزمان در کل کشور است و حدود یک میلیون نفر از پیشکسوتان سراسر استان‌ها و شهرستان‌ها تجلیل می‌شوند.

مدیرعامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: یکی از افتخاراتی که امسال در این برنامه نصیب ما و همه رزمندگان شده است، ارتباط تصویری مقام معظم رهبری با مجموعه فرزندانشان و رزمندگان در کل کشور است که شامل فرماندهان ارشد و رزمندگان فعالی که در دفاع مقدس نقش آفرین بوده اند می‌شود.

نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس افتتاح می‌شود

وی افزود: همزمان با این برنامه در ۳۱ شهریور نمایشگاه دستاورد‌های دفاع مقدس افتتاح می‌شود و در روز دوم مهر هم دو برنامه ملی در باغ موزه برگزار می‌شود که اولی افتتاح ۹ موزه در ۹ استان است که بصورت ویدئوکنفرانس با حضور مقامات کشوری افتتاح می‌شود و برنامه دوم نیز نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس است که در باغ موزه آغاز بکار می‌کند.

آقای جعفری با بیان اینکه از چند ماه پیش مقدمات برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های فراهم شده است و سازمان‌های کشوری و لشکری در حال آماده سازی غرفه‌ها هستند و از دوم مهرماه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پذیرای علاقه‌مندان است، گفت: در این نمایشگاه هم بخش سخت افزاری و هم بخش‌های نرم افزاری دستگاه‌ها را خواهیم داشت.

سند بالادستی برای پژوهشگران

وی رونمایی از ۵۶ طرح کلان تحقیقاتی و مطالعاتی حوزه دفاع مقدس را که بعد از ۱۳ سال کار به اتمام رسیده است، از دیگر برنامه‌های این هفته موزه برشمرد و اضافه کرد: این پروژه‌ها تقریبا همه ابعاد دفاع مقدس را در همه حوزه‌ها مورد پژوهش قرار داده است و به عبارتی یک سند بالادستی برای پژوهشگران تلقی می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648343
ارسال نظر
نظرات