شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648504
در تازه‌ترین تجربه بین‌المللی؛

پیمان معادی با جان بویگا هم‌بازی می‌شود/ نقش‌آفرینی در «تست»

پیمان معادی با جان بویگا هم‌بازی می‌شود/ نقش‌آفرینی در «تست»
پیمان معادی در فیلم جدید گوین هود با نام «تست» با جان بویگا بازیگر فیلم‌هایی چون «جنگ ستارگان»، هم‌بازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ددلاین، در فیلم جدید گوین هود با عنوان «تست»، پیمان معادی در کنار جان بویگا بازی می‌کند.

کمپانی «اینترتینمنت وان» با اقتباس از رمانی از سیلوین نوول با عنوان «تست» این فیلم را به کارگردانی کارگردان برنده اسکار با بازی جان بویگا و پیمان معادی می‌سازد.

این فیلم درباره یک مهاجر با بازی پیمان معادی است که در یک تست شهروندی شرکت می‌کند و در برابر او یک روانشناس جوان باهوش با بازی بویگا حضور دارد که باید بر چگونگی انجام تست نظارت داشته باشد. در عین حال آن‌ها در برابر یک گروه تروریستی که فردی متعصب و تندرو هدایتش را برعهده دارد، قرار دارند.

گوین هود که فیلم تحسین‌شده «توتسی» را ساخته فیلم‌های جدیدتری نیز در کارنامه‌اش دارد که «چشم بر آسمان» و «اسرار رسمی» از جمله آن‌ها هستند.

فیلمنامه فیلم «تست» نیز توسط هود نوشته شده است.

معادی که پیش از این در فیلم اسکاری «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی بازی کرده بود، پس از آن به‌واسط نقش‌آفرینی در سریال‌هایی چون «وست‌ورلد» و «آن شبِ» با تحسین روبه‌رو شد.

بویگا نیز که بازیگر «جنگ ستارگان» بود پس از آن در فیلم «قرمز، سفید و آبی» بازی کرده که ساخته استیو مک کویین است و برای نخستین بار در جشنواره فیلم نیویورک دیده می‌شود.

این فیلم از جمله فیلم‌هایی است که باید مثل بسیاری از فیلم‌های دیگر در دوران پاندمی ساخته شود.

 

انتهای یپام/

 

https://www.dana.ir/1648504
ارسال نظر
نظرات