شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648566
در آستانه هفته دفاع مقدس؛

فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد
فرمانده نیروی هوایی ارتش در آستانه آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس با خانواده شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در آستانه آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش میزبان خانواده شهید سرتیپ دوم خلبان محمدرضا رحمانی در ستاد این نیرو بود.

امیر نصیرزاده در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار گفت: شهید رحمانی مانند تمامی شهدای خلبان دوران دفاع مقدس، برای حفاظت از آسمان این مرز و بوم جان خویش را فدا کرد تا همچنان امنیت ایران اسلامی برقرار باشد و من و تمامی همرزمان آن شهید والامقام به داشتن چنین غیور مردانی افتخار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی از شهدای ارزشمند نیروی هوایی است، خاطرنشان کرد: شهید رحمانی علاوه بر تخصص و تبحر در بحث پروازی، یک استاد خلبان ممتاز و از حافظان قرآن کریم بود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: شهید رحمانی چه از لحاظ تخصص و تبحر پروازی و چه در بحث مکارم اخلاقی، یکی از بهترین نیروی هوایی بود و به خواست خدا ما راه این شهید بزرگوار را پر قدرت تر از گذشته ادامه خواهیم داد.

شهید سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی، یکی از خلبانان زبده و باتجربه نیروی هوایی ارتش بود که باروحیه جهادی و با انجام صدها مرحله پرواز (قریب به دوهزار ساعت پرواز) در ماموریت‌های مختلف کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

این شهید والامقام در چهارم دیماه سال ۱۳۹۸، در یک حادثه هوایی با هواپیمای میگ ۲۹، حین انجام ماموریت در ارتفاعات سبلان به فیض شهادت نایل آمد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1648566
ارسال نظر
نظرات