شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648631
فرماندار سنقروکلیایی؛

پایان کرونا منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی در روابط فردی و اجتماعی است

پایان کرونا منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی در روابط فردی و اجتماعی است
غلامرضا مرتضوی, فرماندار سنقروکلیایی گفت: ویروس کرونا همچنان همراه ماست و پایان آن منوط به ادامه مبارزه با رعایت خود مراقبتی و رعایت پروتکل های بهداشتی در روابط فردی و اجتماعی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در یازدهمین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا که با حضور معاونین فرماندار و مسئولین و اعضای ستاد شهرستان در سالن جلسات فرمانداری سنقروکلیایی برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری جلسات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کووید ۱۹ به صورت استانی و شهرستانی نشان از اهمیت این موضوع دارد و مردم فکر نکنند که بحران ویروس کرونا به اتمام رسیده است.

وی افزود: با توجه به گسترش ویروس کرونا و اهمیت این موضوع اکنون وزارت بهداشت و درمان با برنامه ریزی صورت گرفته به مرحله بیماریابی رسیده که از گام های موثر مقابله ای است.

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا در سنقروکلیایی در ادامه گفت: عوامل شیوع ویروس در شهر و روستاها باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد وبا شناسایی مناطق پر خطر و توزیع مواد ضد عفونی کننده در این مناطق می توان یک اقدام موثر جهت جلوگیری از گسترش این ویروس انجام داد.

وی رعایت پروتکل های بهداشتی در بانک ها و اصناف را الزامی دانست و پیگیری و برخورد با متخلفین را از اداره صمت و دستگاه قضایی متذکر شد.

فرماندار سنقروکلیایی در ادامه از مردم خواست که اخبار مربوط به ویروس کرونا را از منابع رسمی ،صداوسیما و خبرگزاری ها پیگیری کرده و به شایعات توجه نکنند.

وی همچنین ادامه گندزدایی و ضدعفونی سطح شهر و روستاها، اجرای طرح مهم غربالگری فردی توسط شبکه بهداشت ودر مان شهرستان و با همکاری بسیج، ابلاغ پروتکل های بهداشتی توسط شبکه بهداشت ودرمان به صورت مستمر در سطح شهرستان، اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و رعایت پروتکل های بهداشتی در پمپ بنزین ها را از اهم مصوبات این جلسه بیان کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648631
ارسال نظر
نظرات