شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648694
نماینده صومعه سرا:

مکانیسم ماشه بازی پشت پرده ترامپ برای فریب مردم آمریکا است/ حمایت از طرح سه فوریتی مجلس

مکانیسم ماشه بازی پشت پرده ترامپ برای فریب مردم آمریکا است/ حمایت از طرح سه فوریتی مجلس
سیدکاظم دلخوش اباتری با بیان اینکه اروپا در بازی خطرناک ترامپ ورود نکند، گفت: آمریکا در شرایط فعلی در خاورمیانه برای انتخابات زمینه سازی می کند و اینکه اسرائیل را وارد منطقه کرده نیز یکی از سیاست های انتخاباتی است در واقع یک بازی پشت پرده ای است برای اینکه بتواند مردم خود را گول بزند و در انتخابات پیروز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس در گفتگو با خبرنگار 8دی پیرامون تهدیدات آمریکا مبنی بر فعال کردن مکانیسم ماشه و بیان اصولی ترین راه حل جمهوری اسلامی در این رابطه اظهار کرد: هجمه استکبار جهانی بعد از انقلاب اسلامی بر علیه ملت و کشور ما همواره وجود داشته چون ایران دارای ذخائر بسیار غنی همچون معادن مختلف، نفت و منابع طبیعی است و یکی از بهترین مناطق محل درآمد در خاورمیانه محسوب می شود.

وی ادامه داد: دشمنان  سعی دارند مثل قبل از انقلاب بر ایران مسلط شوند و همیشه این فشارها را بر ملت آوردند علیرغم اینکه مردم سعی کردند آن رأفت و عطوفت اسلامی و انسانی را داشته باشند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به بی اثر بودن تحریم های آمریکا و از طرفی مطرح شدن بحث برجام، تصریح کرد: علیرغم نامردی هایی که آمریکایی ها کردند ولی جمهوری اسلامی از برجام خارج نشد و به تعهدات خود عمل کرد.

دلخوش با اشاره به اینکه آمریکا به ویژه ترامپ در شروع دولت خود تعهدی که در رابطه با برجام داده بود را از بین برد، گفت: مکانیسم ماشه دشمن این است که تحریم ها را تشدید کنند و تمام تحریم های تسلیحاتی را برگردانند و فشار را بر ملت ایران اضافه تر کنند کما اینکه فشارهایی که هم اکنون وارد می کنند به هر حال به زندگی مردم آسیب می زند.

دلخوش ادامه داد: اگر این ها مردانگی داشتند نباید به ملت ایران آسیب می زدند این در حالی است که تحریم های نفتی، تسلیحاتی و دیگر تحریم ها باعث شد که مردم امروز دچار آسیب و مشکل شوند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خاطرنشان کرد: روز یکشنبه در مجلس شورای اسلامی بعنوان نمایندگان ملت خواهیم ایستاد و دشمن به جایی نخواهد رسید و تیرشان به سنگ خواهد خورد.

وی با بیان اینکه اروپا با عقل خود کار کند و در بازی خطرناکی که ترامپ انجام می دهد ورود نکند، گفت: آمریکا در شرایط فعلی در خاورمیانه برای انتخابات زمینه سازی می کند و اینکه اسرائیل را وارد منطقه کرده نیز یکی از سیاست های انتخاباتی است در واقع یک بازی پشت پرده ای است برای اینکه بتواند مردم خود را گول بزند و در انتخابات پیروز شود.

نماینده صومعه سرا افزود: سیاست ماشه ترامپ هم همین است که مردم کشورش را فریب دهد و گول بزند تا نهایتا تا آبان ماه در انتخابات آراء خود را افزایش دهد.

وی در خصوص طرح سه فوریتی مجلس برای مقابله با مکانیسم ماشه آمریکا، گفت: این طرح سه شنبه هفته گذشته در مجلس مطرح شد که حتما این طرح را امضاء می کنم و قطعا از این طرح استقبال می کنم.

دلخوش تصریح کرد: قطعا ملت ایران اجازه این ظلم را نخواهد داد و نمایندگان مجلس هم در مقابل زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی می کند و اگر قرار است ظلمی به ملت ایران وارد شود ما خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648694
ارسال نظر
نظرات