شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:46 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648936
معاون سیاسی استانداری در اردبیل:

کلاس های خصوصی فعالیت معلمان را در شبکه شاد محدود می کند

کلاس های خصوصی فعالیت معلمان را در شبکه شاد محدود می کند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: برقراری کلاس‌های خصوصی می‌تواند فعالیت معلمان در سامانه شاد را محدود کند که از این رو نیاز است آموزش و پرورش نظارت خود را در این خصوص افزایش دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، بهروز ندایی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل، اظهار داشت: برخی از اولیاء اقدام به برقراری کلاس خصوصی برای فرزندان خود کرده‌اند که این موضوع می‌تواند وقت معلمان را در زمان عصر پر کرده و فعالیت در سامانه شاد را محدود کند که از این رو نیاز است آموزش و پرورش نظارت خود را درباره این موضوع افزایش دهد.

وی افزود: برنامه آموزشی اعلام شده از سوی آموزش و پرورش استان قابل تقدیر بوده و ضروری است تمام مدارس به شکل حضوری، هر چند به شکل محدود دایر باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل به  بازدیدهای دانشگاه علوم پزشکی از مدارس اشاره کرد و گفت: گزارش و ارزیابی این داشنگاه در خصوص روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص مدارس استان مطلوب است.

ندایی با اشاره به طرح ملی کنترل وزن و چاقی، تصریح کرد : مسئولان استانی آماده کمک به طرح ملی کنترل وزن و چاقی دانش‌آموزان هستند و امیدواریم این طرح آمار خود را درباره اضافه وزن دانش‌آموزان تا پایان مهر تکمیل کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648936
ارسال نظر
نظرات