شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648945

افتتاح ۳ پروژه آبرسانی روستایی در استان بوشهر

افتتاح ۳ پروژه آبرسانی روستایی در استان بوشهر
3 پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان‌‌های دشتی و دشتستان شامل آب‌شیرین‌کن لاور ساحلی، آبرسانی و تامین آب روستای فاریاب و دهرود سفلی در آیین ارتباط زنده با وزارت نیرو و با حضور وزیر نیرو و استاندار بوشهر افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ اعتبار اجرای این پروژه‌ها ۱۱۴ میلیارد و‌۲۰۰ میلیون ریال است و با افتتاح  این پروژه‌ها ۶ هزار و ۵۰۰ نفر  از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین این طرح‌ها بهره‌برداری از سایت آب‌شیرین کن ۶۰۰ مترمکعبی نوار ساحلی دشتی می‌باشد که با بهره برداری از این پروژه به ۴ روستای زیارت ساحلی,گلستان,کبگان و لاور ساحلی آبرسانی می‌شود.

بهره برداری از شبکه آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای دهرود سفلی وفاریاب از دیگر پروژه های افتتاحی امروز بود که این روستاها در شهرستان دشتستان قرار دارند و با افتتاح ۲ پروژه آبرسانی یاد شده مشکل دیرینه ساکنان این روستاها برطرف می‌شود.

در پویش آبرسانی هرهفتهالفب_ایران امروز به صورت همزمان طرح‌های آبرسانی در سراسرکشور  در ۴۰۰ روستا با جمعیت ۲۸۱ هزار نفر و سرمایه‌گذاری ۳۷۹ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

۳ پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان‌‌های دشتی و دشتستان شامل آب‌شیرین‌کن لاور ساحلی، آبرسانی و تامین آب روستای فاریاب و دهرود سفلی در آیین ارتباط زنده با وزارت نیرو و با حضور وزیر نیرو و استاندار بوشهر افتتاح شد.

اعتبار اجرای این پروژه‌ها ۱۱۴ میلیارد و‌۲۰۰ میلیون ریال است و با افتتاح  این پروژه‌ها ۶ هزار و ۵۰۰ نفر  از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین این طرح‌ها بهره‌برداری از سایت آب‌شیرین کن ۶۰۰ مترمکعبی نوار ساحلی دشتی می‌باشد که با بهره برداری از این پروژه به ۴ روستای زیارت ساحلی, گلستان, کبگان و لاور ساحلی آبرسانی می‌شود.

بهره برداری از شبکه آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای دهرود سفلی و فاریاب از دیگر پروژه های افتتاحی امروز بود که این روستاها در شهرستان دشتستان قرار دارند و با افتتاح ۲ پروژه آبرسانی یاد شده مشکل دیرینه ساکنان این روستاها برطرف می‌شود.

در پویش آبرسانی هر هفته الفب_ایران امروز به صورت همزمان طرح‌های آبرسانی در سراسرکشور  در ۴۰۰ روستا با جمعیت ۲۸۱ هزار نفر و سرمایه‌گذاری ۳۷۹ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648945
ارسال نظر
نظرات