شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648947

ارایه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان همدان از سوی گروه جهادی

ارایه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان همدان از سوی گروه جهادی
گروه جهادی منتظران ظهور از دیروز با حضور در زندان مرکزی همدان مشغول درمان بیماری های دهان و دندان زندانیان هستند و هر روز 400 نفر از زندانیان را معاینه و ویزیت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه؛ گروه جهادی منتظران ظهور از دیروز با حضور در زندان مرکزی همدان مشغول درمان بیماری های دهان و دندان زندانیان هستند و به زندانیانی که دارای بیماری های دهان و دندان هستند خدمات دندانپزشکی رایگان ارایه می کنند.

به گفته مدیرکل زندان های استان همدان این گروه جهادی 40 نفره هر روز 400 نفر از زندانیان را معاینه و ویزیت می کنند.

وی بیان داشت:کلیه مددجویانی که در زندان همدان و در کانون اصلاح و تربیت و در اردوگاه ما مشکل دهان و دندان دارند از سوی این تیم به آنها خدمات  دندانپزشکی ارایه می شود.

مدیرکل زندان های استان همدان افزود: این گروه بدون هیچ گونه چشمداشتی این اقدام را انجام می دهند تاجایی که یونیت های دندان پزشکی را نیز خودشان تقبل کرده و وارد زندان کردند.

مسئول تیم جهادی منتظران گروه نیز عنوان کرد : ما در هشت زندان کشور این اقدام را انجام دادیم که اولین برنامه فرا استانی ما اصفهان بود و دومین برنامه نیز در استان همدان انجام شد و با این تیم 40 نفره خدمات تخصصی دندان پزشکی را ارایه می کنیم.


انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1648947
ارسال نظر
نظرات