شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1648965
رتبه 3 کنکور سراسری در رشته علوم انسانی:

کلاس کنکور شرکت نکردم/ روانشناسی دانشگاه تهران را انتخاب می کنم/ علی رغم کرونا به هدفم رسیدم

کلاس کنکور شرکت نکردم/ روانشناسی دانشگاه تهران را انتخاب می کنم/ علی رغم کرونا به هدفم رسیدم
مریم اکبری سریزدی گفت: کلاس کنکور شرکت نکرده و تنها به کلاس های مدرسه اکتفا کردم، چرا که موفق شدن به تلاش شخص باز می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مریم اکبری سریزدی رتبه سوم کنکور سراسری سال 99 در رشته علوم انسانی از استان البرز، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: دروس اقتصاد، روانشناسی و عربی را 100 درصد، جامعه شناسی 96 درصد، ریاضی 90 درصد و ادبیات اختصاصی را 83 درصد زده ام.

این دانش آموز کرجی با اشاره به اینکه شغل پدرم آزاد و مادرم خانه دار است، افزود: یکی از دوستانم ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد سوم شدنم را به من اطلاع داد، البته از استرس خوابم نمی برد و بیدار بودم.
 
وی اظهار داشت: کلاس کنکور شرکت نکرده و تنها به کلاس های مدرسه اکتفا کردم، چرا که موفق شدن به تلاش شخص باز می گردد.
 
اکبری تصریح کرد: همیشه با جدیت کتاب های مدرسه را مطالعه می کردم اما اینکه مشخصا روی کنکور تمرکز کنم از پایه دوازدهم بود و معدل نهایی ام 19.87 است.
 
وی گفت: روزانه 5 ساعت را صرف مطالعه می کردم و  در ماه های آخر به 8 ساعت هم می رسید، در مدرسه فرزانگان ناحیه 3 کرج تحصیل کردم.
 
اکبری افزود: شرایط کرونایی روی درس خواندن ما هم تاثیرگذاشت، مدرسه ها تعطیل بود و باید تلاشمان را چندبرابر می کردیم، سخت بود اما برای رسیدن به هدف، باید تلاش کرد.
 
وی با اشاره به اینکه انتظار رتبه خوب در کنکور را داشتم اما فکر نمی کردم سوم کشور شوم، اظهار داشت: خواهر بزرگترم دانشجوی مهندسی پلیمر دانشگاه امیرکبیر است.
 
اکبری تصریح کرد: رشته روانشناسی دانشگاه تهران را انتخاب و پس از فارغ التحصیلی این موضوع را هم با جدیت دنبال می کنم، با وکالت میانه ای ندارم و روی ادامه تحصیل در مقاطع بالا تمرکز کرده ام.
 
وی در خاتمه با اشاره به همراهی خوب خانواده اش، گفت: از دانش آموزان می خواهم سعی کنند با برنامه ریزی پیش بروند و به جای کلاس و موسسات روی ظرفیت های خودشان سرمایه گذاری کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1648965
ارسال نظر
نظرات