شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649037
نماینده رشت:

آمریکا رشادت های دوران دفاع مقدس ملت ایران را مرور کند/ ضرورت خروج کامل ایران از برجام در مقابله با مکانیسم ماشه

آمریکا رشادت های دوران دفاع مقدس ملت ایران را مرور کند/ ضرورت خروج کامل ایران از برجام در مقابله با مکانیسم ماشه
محمدرضا احمدی سنگری، نماینده رشت در مجلس باتأکید بر اعلام رسمی خروج از برجام در مقابله با مکانیسم ماشه، گفت: ایران باید امضای خود را از پروتکل الحاقی پس بگیرد، از ان پی تی خارج شود و دوربین های نظارتی که سازمان ملل کار گذاشته را جمع آوری کند، ازطرفی وقتی از برجام چیزی باقی نمانده است حضور بازرسان سازمان ملل که طبق توافقنامه برجام برای بازرسی وارد کشور می شوند باید قطع و بازرسان اخراج شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در یازدهمین مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه بحث مکانیسم ماشه آمریکا همزمان با ایام دفاع مقدس مطرح شده است اظهار کرد: مرور رشادت های سالهای دفاع مقدس ایران برای آمریکا اولین اولتیماتوم در مقابل تهدید این کشور با مکانیسم ماشه است.

آمریکا رشادت های دوران دفاع مقدس ملت ایران را مرور کند

وی با تأکید بر اینکه آمریکا به یاد داشته باشد که ایران با تمام کشورهای دیگر فرق دارد افزود: دوران مقاومت ملت ایران در ۸سال دفاع مقدس با وجود تمام مشکلات و کمبودها نشان می دهد که آمریکا با تمام اجانب خود که بیش از ۴۰کشور بودند به تعبیر امام خمینی(ره) هیچ غلطی نتوانست انجام دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت ایران مانند سردار حاج قاسم سلیمانی ملت امام حسین (ع) است و هرگز از مرگ نمی هراسد، آمریکا و عوامل آن بدانند این ملت را به هیچ طریقی نمی توانند وادار به تسلیم کنند، ملت ایران ملت مقاومت است و هرگز از آزادی، استقلال، عزت، هویت و دین خود را از دست نخواهند کشید.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر انچام اقدامی مقتدرانه از جذ انب دولت روحانی و وزیر امور خارجه در مقابل مکانیسم ماشه امریکا بیان کرد: توصیه می کنم دولت ایران رسما اعلام کند در صورت فعال کردن این مکانیسم بطور کامل از برجام نافرجام که دیگر چیزی از آن باقی نمانده است خارج خواهد شد.

برجام تابوتی خالی و بی منفعت

احمدی از برجام بعنوان به عنوان تابوتی خالی، بی منفعت و پرضرر یاد کرد و گفت: سالهای متمادی تمام کشور و حتی به گفته ی خودشان آب خوردن  را معطل برجام کردند، قرار بود سانتریفیوژ، زیرساخت های انرژی و چرخه اقتصادی کشور بچرخد اما راکد و نابود شدند.

اخراج بازرسان سازمان ملل از ایران

عضو کمیسیون اصل ۹۰مجلس، ادامه داد: ایران باید امضای خود را از پروتکل الحاقی پس بگیرد، از ان پی تی خارج شود و دوربین های نظارتی که سازمان ملل کار گذاشته را جمع آوری کند، ازطرفی وقتی از برجام چیزی باقی نمانده است حضور بازرسان سازمان ملل که طبق توافقنامه برجام برای بازرسی وارد کشور می شدند باید قطع و بازرسان اخراج شوند زیرا این امور تنها برای کشور هزینه بردار است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان انقلابی بهارستان طرحی سه فوریتی برای مقابله با اقدامات احتمالی آمریکا در فعال‌سازی مکانیسم ماشه، تدوین کرده‌اند که ان شالله با رای بالا به مرحله اجرا می رسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649037
ارسال نظر
نظرات