شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649040

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه ۹۹/ لغو مرخصی در دوره ضرورت

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه ۹۹/ لغو مرخصی در دوره ضرورت
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم را که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی مهر ۹۹ هستند، به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمام مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهرماه سال 1399 دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس 10+)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: تمام مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم باید در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است، با توجه به اینکه امکان مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل شرایط پیش‌آمده امکان‌پذیر نیست، مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی، شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تأهل ،گواهی فوت والدین، جانبازان بالای 25درصد و خانواده درجه یک شهدا را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استانها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنها رفتار خواهد شد.

متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن‌گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/ا

منبع:تسنیم

https://www.dana.ir/1649040
ارسال نظر
نظرات