شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649072
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

74.5 درصد دانش‌آموزان زنجانی حضوری تحصیل می‌کنند

74.5 درصد دانش‌آموزان زنجانی حضوری تحصیل می‌کنند
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:در حال حاضر 74.5 درصد دانش‌آموزان استان زنجان در کلاس‌های حضوری تحصیل می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صیاد سلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: 74.5 درصد دانش‌آموزان استان زنجان به صورت حضوری در مدارس استان مشغول به تحصیل هستند.

 
وی با بیان اینکه این دانش‌آموزان به صورت گروه‌بندی و در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه در مدارس حضور می‌یابند، ادامه داد: از 708 هزار و 760 دانش آموز در حال تحصیل، بیش از 74 هزار دانش‌آموز به صورت حضوری در مدارس تحصیل می‌کنند.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: مابقی دانش‌آموزان از شبکه آموزش و شاد استفاده کرده و 80 درصد دانش‌آموزان از شبکه شاد دروس خود را فرا می‌گیرند.
 
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به تشکیل 100 درصدی کلاس‌های درس در شبکه شاد، خاطرنشان کرد: 100 درصد معلمان نیز در این شبکه فعالیت می‌کنند.
 
سلامی با اشاره به فعالیت 803 مدرسه در 346 روستای استان زنجان، گفت: در این مدارس نیز دانش‌آموزان به صورت حضوری و گروه‌بندی بر اساس پروتکل 0- 6 آموزش‌های لازم را دریافت می‌کنند.
 
وی یادآور شد: دانش‌آموزانی که هیچ‌گونه دسترسی به شبکه شاد ندارد به صورت حضوری و گروه‌بندی شده و با دریافت درسنامه و تکالیف کاری برای فردا تحصیل می‌کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1649072
ارسال نظر
نظرات