شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649073

بلغارستان به دنبال برگزاری تکواندو در فضای باز

بلغارستان به دنبال برگزاری تکواندو در فضای باز
فدراسیون تکواندو بلغارستان با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌هایی را برای برگزاری تونمنت در فضای باز انجام داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون تکواندو بلغارستان با توجه به شیوع ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌هایی را برای برگزاری تونمنت در فضای باز انجام داده است.

استادیوم دانشگاهی ورزش‌های ملی صوفیه  قرار است میزبان رویدادها و دوره‌های ورزشی در زمین دوومیدانی از تاریخ 29 سپتامبر باشد.

علاقمندان می‌توانند در دو بخش پومسه و کیوروگی و تمامی رده‌های کمربندی و گروهای سنی در این رویدادها شرکت کنند؛ رقابت‌ها به نام "والریوس نایدنوف" پیشگام ورزش تکواندو در بلغارستان، نام گذاری شده است.

فدراسیون تکواندو بلغارستان با اشاره به برگزاری این رقابت‌ها اظهار داشت: فرصت یکسانی در اختیار تمامی مدال آوران و حامیان آنها قرار داده می‌شود تا در این رویداد شرکت کنند. در حالی‌که ویروس کرونا صدمه‌های گسترده ای را به همگان در ورزش تکواندو وارد کرده اما فلسفه هنرهای رزمی به ما آموخته که از موانع عبور کنیم نه اینکه در مقابل آن ها متوقف شویم.

از تمامی شرکت کنندگان درخواست میشود تا ضربهای به تختهای که بر روی آن تصویری از ویروس کویید 19 حک شده وارد کنند. بر اساس گفته رییس فدراسیون تکواندو بلغارستان، شکستن تخته نشانه‌ای از ایمنی و پیروزی بر ویروس کووید 19است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649073
ارسال نظر
نظرات