شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649081
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

وضعیت لرستان قرمز شد/بستری ۴۴۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها

وضعیت لرستان قرمز شد/بستری ۴۴۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ها
فرهادی، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: وضعیت لرستان از حالت هشدار به قرمز رسیده که ضروری است تا همه افراد پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی فرهادی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: تاکنون استان لرستان در وضعیت هشدار قرار داشت اما با توجه به افزایش تعداد ورودی به بیمارستان و مبتلایان به کرونا هم اکنون این استان در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

وی افزود: در حال حاضر ۴۴۰ نفر در بیمارستان های استان بستری بوده که از این تعداد ۲۰۰ مبتلای قطعی کرونا هستند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه درصد مرگ و میر در این مدت کمی افزایش یافته است تصریح کرد: متاسفانه با تغییر جهش این بیماری، افراد در سنین مختلف به کرونا مبتلا می شود که برای همه افراد خطرناک بوده و ضروری است تا همه افراد نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی بیان کرد: تقاضا می شود افراد استفاده از ماسک، شست و شوی مرتب دستها با آب و صابون، عدم خروج غیر ضروری، خودداری از حضور در تجمعات را مد نظر داشته باشند تا به کرونا مبتلا نشوند.

فرهادی با اشاره به این که اولویت با پیشگیری است گفت: بهتر است همه افراد پیشگیری را در اولویت قرار دهند و پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649081
ارسال نظر
نظرات