شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649104
با اعلامیه رسمی باشگاه نساجی؛

استادیوم وطنی فعلاً میزبان نساجی‌چی‌ها نخواهد بود/ سردرگمی هیئت فوتبال مازندران برای تعیین استادیوم جدید

استادیوم وطنی فعلاً میزبان نساجی‌چی‌ها نخواهد بود/ سردرگمی هیئت فوتبال مازندران برای تعیین استادیوم جدید
با فشار سازمان لیگ جهت تعویض چمن مصنوعی استادیوم وطنی قائمشهر، این استادیوم تا پایان لیگ میزبان سرخ‌های مازندرانی نخواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تا زمان تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی به چمن طبیعی، در ورزشگاه دیگری در استان مازندران میزبان حریفان در مسابقات لیگ برتر خواهد بود.

 در این بیانیه آمده است: پیرو تماس‌های مکرر هواداران فهیم باشگاه نساجی مازندران بابت میزبانی مسابقات لیگ بیستم اعلام می‌دارد حسب مصوبه هیئت مدیره باشگاه تا آماده شدن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، قادر به میزبانی نخواهیم بود. نظر به اینکه از یکسو بازی در زمینی با چنین کیفیت نامناسب چمن مصنوعی احتمال مصدومیت بازیکنان را به نحو چشمگیری افزایش داده به انضمام صراحت سازمان محترم لیگ مبنی بر ممنوعیت برگزاری بازی‌ها در این زمین و از سوی دیگر در راستای  لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر بودن مسابقات به‌دلیل شیوع ویروس کرونا،  فرصتی برای تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی و تبدیل آن به چمن طبیعی به‌وجود آمده که حدود ۱۰ ماه تا یک سال زمان خواهد برد، باشگاه نساجی مازندران برآن است برای فصل جدید ورزشگاه دیگری را معرفی نماید.

براین اساس به اطلاع عموم می‌رساند این باشگاه تا زمان آماده شدن زمین چمن طبیعی ورزشگاه شهید وطنی در هر ورزشگاه دیگری در استان مازندران که از چمن طبیعی برخوردار بوده و مورد تأیید سازمان لیگ باشد، آماده برگزاری مسابقات خود در لیگ بیستم خواهد بود. امید است تا با همیاری و درک متقابل بتوانیم این دوره را پشت سر گذاشته و بار دیگر در کنار هم در ورزشگاه شهید وطنی این‌بار با چمن مناسب و کیفیت قابل قبول برای نساجی تلاش کنیم. در این راه از دوستداران این باشگاه مردمی، مسئولینی که دلسوزانه تلاش می‌نمایند تا در اسرع وقت این مشکل حل گردد، هوادارانی که در تمام روزهای سخت و آسان در کنار ما بودند و از کادر فنی حرفه‌ای و بازیکنان غیور این تیم مراتب قدردانی خود را اعلام می‌نماییم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649104
ارسال نظر
نظرات