شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:50 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649109
در گفت‌وگو با دانا مطرح شد؛

تقوی: موقعیت والیبال ایران برای مربیان بین‌المللی طلایی‌ست/ دو گزینه نهایی فدراسیون به‌زودی معرفی می‌شوند

تقوی: موقعیت والیبال ایران برای مربیان بین‌المللی طلایی‌ست/ دو گزینه نهایی فدراسیون به‌زودی معرفی می‌شوند
دبیر فدراسیون والیبال گفت: هنوز هیچ گزینه‌ نهایی روی میز فدراسیون وجود ندارد و قرار است از بین 5 نفر مطرح شده در هیئت‌رئیسه، با بررسی کارگروه مربوطه نهایتاً به دو گزینه برسیم.

میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره تعیین وضعیت تیم ملی والیبال اظهار داشت: بحث تیم ملی به‌علت اهمیت ویژه‌ای که برای مجموعه فدراسیون و جامعه والیبال دارد، موضوعی‌ست که نباید در انجام آن خیلی عجله کرد. با توجه به این‌که زمان کافی هم داریم و تمام رویدادهای بین‌المللی به سال آینده موکول شده‌اند، موقعیت تیم ملی ایران برای سرمربیان تراز اول جهانی موقعیت طلایی‌ست و باید فرصت بیشتری داشته باشیم تا با دقت تمام جوانب کار  را بسنجیم.

وی ادامه داد: این‌که من می‌گویم تمام جوانب را می‌سنجیم، نمی‌شود ادعا کرد که قطعاً بهترین تصمیم را خواهیم گرفت اما تمام توان و تلاش خود را می‌گذاریم تا حداقل پیش وجدان خودمان آسوده باشیم و نخستین افتخار ایران را در المپیک کسب کنیم.

میلاد تقوی درباره نحوه انتخاب سرمربی جدید تیم ملی گفت: الان هم سوای از نتیجه، روال کار به‌خوبی پیش می‌رود. ما یک مجموعه کارشناسی تشکیل داده‌ایم، فرصت‌ها و جوانب مختلف به‌وسیله نخبگان رشته والیبال بررسی شده و از خرد جمعی هم استفاده شده است. اهداف فدراسیون والیبال برای تعیین سرمربی جدید در هیئت‌رئیسه مورد بررسی قرار گرفته و آرمان‌ها و کارگروه‌های فدراسیون مشخص و تشکیل شده‌اند. مربیان بزرگ دنیا که می‌توانند در این شرایط به کمک والیبال ایران بیایند اولویت‌بندی شده‌اند و امروز هم که درحال صحبت هستیم، پیشنهادات ما برای گزینه‌های مربی‌گری ارسال شده و نقطه‌نظرات آن‌ها نیز درحال اخذ و دریافت است تا فدراسیون هم از برنامه‌های آن‌ها و پیشنهادات این چند گزینه مطلع شود و هم این‌که با بررسی زوایای این موارد، با این روال به بهترین گزینه ممکن برسیم.

دبیر فدراسیون والیبال همچنین در مورد شانس حضور رزنده و آلکنو روی صندلی مربی‌گری تیم ملی والیبال تصریح کرد: هم رزنده و هم آلکنو جزء مربیان بزرگ دنیا هستند و منطقی‌ست که در این عرصه با توجه به آرمان‌های فدراسیون والیبال، اسامی این افراد مطرح شود. هنوز هیچ گزینه‌ نهایی روی میز فدراسیون وجود ندارد و قرار است از بین 5 نفر مطرح شده در هیئت‌رئیسه، با بررسی کارگروه مربوطه نهایتاً به دو گزینه برسیم و ان‌شاالله به‌زودی دو گزینه نهایی خود را انتخاب می‌کنیم و وارد مذاکرات نهایی با افراد موردنظر خود خواهیم بود.

تقوی نهایتاً در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی بیان کرد: ما امسال قطعاً هیچ رویداد و تورنمنت بین‌المللی نخواهیم داشت و اگر بخواهیم برای بازیکنان شاغل در داخل و خارج از کشور اردوی تمرینی را برگزار کنیم، منوط به آماده‌سازی برای المپیک خواهد بود. اردوهای ما قطعاً بعد از اتمام سال جاری و با پایان یافتن رقابت‌های لیگ خواهد بود. ان‌شاالله ملی‌پوشان با نهایت آمادگی و خاطری آسوده به المپیک بروند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649109
ارسال نظر
نظرات