شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:10 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649134
ششمین نشست تخصصی معاون توسعه ورزش بانوان با نواب رییس فدراسیون‌های ورزشی

فرهادی زاد :بانوان برای مسابقات ساحلی اسیاو المپیک با ِآمادگی کامل حاضر شوند

فرهادی زاد :بانوان برای مسابقات ساحلی اسیاو المپیک با ِآمادگی کامل حاضر شوند
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان براماده سازی زنان ورزشکار برای حضوررموفق در بازی‌های ساحلی اسیا و المپیک تاکید و برنامه‌ریزی در این خصوص را مورد توجه قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهین فرهادی زاد روز یکشنبه در ششمین نشست تخصصی با نایب روسای فدراسیون‌های ورزشی که امروز با نواب رییس فدراسیون‌های سوارکاری، دوچرخه سواری، دانش آموزی، کبدی، ورزش‌های روستایی و کوهنوردی برگزار شد، گفت: با توجه به در پیش بودن بازی‌های ساحلی و المپیک باید برنامه‌ریزی کنیم تا ورزشکاران با آمادگی لازم دراین رویداد حاضر شوند.

وی شرایط خوب زنان در برخی رشته‌ها مانند تیراندازی را تشریح کرد و درباره وضعیت حقوقی نواب روسای زنان نیز به اظهار نظر پرداخت.
سپس، «الهام کیانی‌مهر» نایب رییس زنان فدراسیون سوارکاری در این نشست، گفت: برای استعدایابی در مدارس امکان سرمایه‌گذاری وجود دارد که در این زمینه فدراسیون دانش‌آموزی با ما همکاری لازم را دارند. توسعه مرکز آموزش یکی از اقدامات ما در این حوزه بود.
در ادامه، نایب رییس فدراسیون دوچرخه سواری، عنوان کرد: در دوران کرونا کلاس‌های مربیگری مجازی برقرار کردیم.
«اشرف ساکی» افزود: قرار بود لیگ زنان در بخش جاده و تایم تریل در تهران برگزار شود اما به دلیل شیوع کرونا در شهر دیگری برگزار خواهد شد که اکنون در حال بررسی هستیم.
نایب رییس فدراسیون دانش آموزی در این نشست از فعالیت‌های خود در این حوزه گزارش داد که در دوران کرونا رقابت های غیرحضودی را برگزار کردیم و در پومسه دانش آموزی چهارم جهان شدیم.
«نرگس تقی‌زاده مقدم» افزود: هرماه و تا سال آینده ماهانه رقابت مجازی برگزار می شود. تیم دوومیدانی دختران دانش آموز سال گذشته در رقابت‌های کرواسی شرکت کرد که یکی از دختران نخستین مدال تاریخ این رشته در دومیدانی را به دست آورد.
نایب رییس فدراسیون کبدی هم گزارش داد: اردوها از مهرماه امسال آغاز می‌شود. فدراسیون آسیایی هم دعوت کرد تا کبدی در بازی‌های ساحلی حضور یابد.
نایب رییس فدراسیون ورزش های روستایی و بومی محلی هم گفت: ما فدراسیون مدال‌آور نیستم اما دارای گنجیه فرهنگی زیادی هستیم.
مرشدی افزود: به دلیل کرونا برپایی جشنواره‌ها و رقابت‌ها متوقف شد اما گرایش مردم به رشته‌های بومی زیاد شد.
وی اظهار داشت: بودجه این فدراسیون مانند سال گذشته بدون تغییر برای امسال مصوب شد که از منظر فدراسیون با مشکل روبرو شده است. در ۶ ماه بعدی سال جشنواره های مختلفی داریم که برگزار می‌شود.
https://www.dana.ir/1649134
ارسال نظر
نظرات