شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:25 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649172
شهرخودرو صفر - الهلال عربستان صفر

لیگ قهرمانان آسیا| شهرخودرو از پس تیم نصفه‌ونیمه هم برنیامد/ صعود الهلال با لشگر کرونایی‌ها

لیگ قهرمانان آسیا| شهرخودرو از پس تیم نصفه‌ونیمه هم برنیامد/ صعود الهلال با لشگر کرونایی‌ها
تیم شهرخودرو از پس الهلال با 14 بازیکن هم برنیامد و نهایتاً با نتیجه تساوی بدون گل به اولین امتیاز خود در رقابت‌های ACL2020 دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ادامه مسابقات گروهی لیگ قهرمانان آسیا که بخاطر شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود. تیم شهرخودرو از ساعت 19:30 در ورزشگاه الوکره به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

شهرخودرو ایران پیش از این بازی از گردونه رقابت‌ها حذف شده بود و شانسی برای صعود به مرحله بعد هم نداشت. الهلال عربستان هم قبل از مسابقه از AFC درخواست کرده بود که به دلیل ابتلای چندین بازیکن اصلی‌اش این مسابقه به تعویق بیفتد که مورد موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفت و در نهایت این تیم با 14 بازیکن ( 11 بازیکن اصلی و سه بازیکن ذخیره که دو نفر آنها دروازه‌بان بودند) مقابل شهرخودرو قرار گرفت.

تیم عربستانی با این تساوی صعود خود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را مسجل کرد و برای ادامه رقابت‌ها بایستی منتظر تصمیم جدید AFC و بهبود شرایط کرونایی‌های تیمش باشد.

 

شهرخودرو صفر
گل: -

 

الهلال عربستان صفر
گل: -

 
 

ترکیب شهرخودرو : محمد جواد کیا، فرشاد فرجی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، حسین مهربان، امید منصوری، حسن جعفری، علی طاهری، محمد فرامرزی، روح الله سیف الهی، محمد قاضی،

سرمربی: سیدمهدی رحمتی
 

ترکیب الهلال عربستان: عبدالله ابراهیم المعیوف، ناصر الدوساری، اندره یاز، جانگ هیونسو، امیر فهد کردی، علی الوسیان، هاتان سلطان بهبری، محمد ابراهیم کانو، منصور فائز، محمد الکونیدیری، محمد یحیی

سرمربی: لوچسکو

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649172
ارسال نظر
نظرات