شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:41 منتشر شده در مورخ: 1399/06/30 شناسه خبر: 1649178
امام جمعه زنجان:

پیشگیری از بیماری کرونا تکلیف شرعی و اجتماعی است

پیشگیری از بیماری کرونا تکلیف شرعی و اجتماعی است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه پیشگیری و کنترل بیماری کرونا یک تکلیف اجتماعی و شرعی است، گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان آنچه که از تک‌تک اعضای ستاد کرونا استان در این زمینه انتظار دارند را اعلام کنند تا انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش موج رسا; آیت‌اله علی خاتمی امشب در جلسه ستاد کرونا استان اظهار داشت: اگر فقط احساس نگرانی کنیم و اقدامی انجام ندهیم با پیک بیماری مواجه می‌شویم و آن موقع دیگر چیزی حل نمی‌شود لذا از هم‌اکنون باید به فکر اقدامات پیشگیرانه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از دفتر رئیس‌جمهوری، تماس گرفتند و از مدیریتی که با خون دل تمام مدیران و همکاری مردم در یوم‌العباس انجام شد، قدردانی کردند.

آیت‌اله خاتمی تصریح کرد: در موج سوم بیماری کرونا نیز وظیفه هرکس برای عملیاتی کردن کنترل و پیشگیری از بیماری، مشخص و اعلام شود تا انجام دهد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اقدامات انسان‌دوستانه خیرین در دوران شیوع بیماری کرونا، گفت: از خیرین خواستیم تا کمک‌های خود را به سمت مدارس به‌ویژه در مناطق روستایی و دوردست، هدایت کنند.

وی اظهار داشت: با توجه به تاکید مسئولان دانشگاه علوم پزشکی برای تقویت اطلاع‌رسانی، استودیو سلامت، دوباره راه‌اندازی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649178
ارسال نظر
نظرات