شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:34 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649196

لیگ برتر دوومیدانی بانوان| پیشتازی سپاهان در پایان مرحله دوم

لیگ برتر دوومیدانی بانوان| پیشتازی سپاهان در پایان مرحله دوم
دومین مرحله از بیست و چهارمین دوره رقابتهای لیگ دوومیدانی بانوان با پیشتازی تیم سپاهان به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش فدراسیون دوومیدانی، مرحله دوم از بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دوومیدانی بانوان که صبح دیروز (۲۹ شهریور ماه) در مجموعه تخصصی آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، امشب (یکشنبه شب) با پیشتازی تیم سپاهان با ۲۴۱ امتیاز به پایان رسید. همچنین تاکنون تیم های دانشگاه آزاد با ۱۹۰ امتیاز و پلیمر خلیج فارس ۱۸۲ امتیاز به ترتیب با در جایگاههای دوم و سوم قرار دارند. 

تیمهای هیات تهران با ۷۳ امتیاز، سلکتور با ۶۶ امتیاز، هرمزگان با ۲۰ امتیاز، خراسان شمالی ۱۳ امتیاز و قم با ۷ امتیاز در رده چهارم تا هشتم جدول قرار گرفتند. 
 
در مرحله دوم این مسابقات 5 رکورد باشگاهی و 3 رکورد ملی شکسته شد. روز اول مهسا میرزاطبیبی پرنده تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در پرش با نیزه برای نخستین بار در تاریخ دوومیدانی ایران از مانع ۴ متر عبور کرد و برای بار چندم رکوردهای ملی و باشگاهی را در این ماده جابجا کرد. وی قبل از ثبت این رکورداز ارتفاع ۳.۹۲نیز عبور کرده بود. میرزاطبیبی هفته گذشته نیز در جریان مرحله اول لیگ دوومیدانی با ثبت رکورد ۳.۹۱ متر به مقام اول رسید و رکورد ملی و باشگاهی این ماده را ارتقاء بخشیده بود.
 
در پرتاب چکش هم ریحانه آرانی پرتابگر سپاهان با ثبت حدنصاب ۵۷.۱۵ مترضمن ایستادن در جایگاه نخست رکوردهای ملی و باشگاهی این ماده را شکست. آرانی همانند میرزاطبیبی درمسابقات روز گذشته دوبار پیاپی رکوردشکنی کرد. دردومین پرتاب۵۶.۶۶ متر را به ثبت رساند و در پرتاب ششم با پرتاب ۵۷.۱۵ متری دومین بار پیاپی رکوردشکنی کرد.
 
روز دوم (یکشنبه) و در ادامه رقابتها در دو ۸۰۰ متر مریم محمودی از سپاهانن با ثبت نتیجه ۲:۱۳.۴۳ دقیقه ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.
 
ژاله کاردان در پرتاب دیسک  با ثبت نتیجه ۵۰.۴۳ متر ضمن صدرنشینی، رکورد باشگاهی این ماده را ارتقا داد و در نهایت در رقابتی جالب، دیدنی و تنگاتنگ در دو ۴۰۰*۴متر امدادی تیم سپاهان با ثبت نتیجه۳:۵۲.۳۷ متر ضمن صدرنشینی رکورد ملی و باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.
 
 مرحله سوم و نهایی رقابتهای لیگ دوومیدانی روزهای ۱۰ و۱۱ مهر ماه در بخش آقایان و روزهای ۱۲ و ۱۳ مهر ماه در بخش بانوان برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1649196
ارسال نظر
نظرات