شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649214
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم خبرداد:

برگزاری بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس

برگزاری بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با بیان اینکه دفاع مقدس ما برگرفته از قرآن و قیام عاشورا است، گفت: بیش از صد عنوان برنامه در جاجرم به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد اسماعیل محمد نیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دفاع مقدس یک دانشگاه است که باید از تمام ظرفیت‌های آن  برای پیشبرد اهداف نظام  استفاده کرد و روحیه جهادی و رزمندگان را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم را برطرف کنیم.

وی افزود: دفاع مقدس ما برگرفته از قرآن و قیام عاشورا است که باید قدردان آن بوده و اجازه ندهیم دشمن هفته دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جاجرم با بیان اینکه امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس را با شعار «ما قوی هستیم» برگزار خواهیم کرد، گفت:  بیش از ۱۰۰ برنامه در سطح شهرستان در پایگاه‌های بسیج، مساجد و محله‌های شهر و روستا برگزار خواهیم کرد.

سرگرد پاسدار اسماعیل محمدنیا گفت: از شاخص‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان جاجرم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد، تجلیل از رزمندگان، رژه خودرویی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با امام‌جمعه جاجرم، برگزارییادواره‌های شهدا در درب منازل، عطرافشانی گلزار شهدا، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم، اجرای گروه‌های سرود و تئاتر در محله‌ها، کمک‌رسانی در قالب کمک مؤمنانه شامل بسته‌های معیشتی، نمایشگاه مجازی هفته دفاع مقدس و نواختن زنگ ایثار در یکی از مدارس شهر، از برنامه‌های این هفته خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649214
ارسال نظر
نظرات