شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 09:15 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649216
مدیر آموزش و پروش سبزوار:

ظرفیت استفاده تمامی دانش‌آموزان از شبکه شاد وجود ندارد

ظرفیت استفاده تمامی دانش‌آموزان از شبکه شاد وجود ندارد
نصرآبادی گفت: متأسفانه شبکه شاد ظرفیت و گنجایش استفاده تمامی دانش‌آموزان را ندارد که باید مسئولین در این خصوص چاره‌اندیشی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ اسماعیل نصرآبادی مدیر آموزش‌وپرورش سبزوار شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به آموزش مجازی و استفاده دانش آموزان از شبکه شاد اظهار داشت: متأسفانه این شبکه ظرفیت و گنجایش استفاده همه دانش آموزان را ندارد که باید مسئولین در این خصوص چاره‌اندیشی کنند.

وی در پاسخ به سؤال یکی خبرنگاران مبنی بر استفاده برخی معلمان از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های خارجی برای آموزش تأکید کرد: استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی ممنوع بوده و این موضوع خط قرمز آموزش  پرورش است و در صورت مشاهده حتماً با آن برخورد خواهد شد.

نصرآبادی در ادامه بابیان اینکه در حال حاضر با پارادوکسی بر سر حضور در مدرسه و آموزش مجازی مواجه هستیم تصریح کرد: متأسفانه برخی از والدین از عدم حضور دانش آموزان در مدرسه گلایه دارند و برخی به حضور آن‌ها در مدرسه اعتراض می‌کنند.

مدیر آموزش‌وپرورش سبزوار با اشاره به اینکه متأسفانه به دلیل نبود اینترنت و یا و سائل آموزش مجازی برخی از دانش آموزان از تحصیل بازخواهند ماند ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است که نگذاریم هیچ دانش‌آموزی از تحصیل بازبماند.

نصرآبادی در ادامه با اشاره کمبود فضای آموزش در سبزوار و نیاز به حضور خیرین مدرسه‌ساز تصریح کرد: در حال حاضر 7 واحد آموزشی در حال ساخت است که تا دو ماه آینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در خصوص بازگشایی مدارس و احتمال ابتلای دانش آموزان به کرونا بیان کرد: تا این لحظه در سبزوار دانش‌آموزی به ویروس کرونا مبتلا نشده است البته زود است در این موضوع نظر بدهیم و شاید نتیجه بازگشایی مدارس را در آینده‌ای نزدیک‌بینیم.

نصرآبادی در خصوص الزام دانش آموزان به استفاده از لباس فرم تصریح کرد: برای استفاده از لباس فرم در هیچ مدرسه‌ای الزامی نیست، اما پیشنهاد می‌کنیم دانش آموزان لباس فرم را تهیه کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649216
ارسال نظر
نظرات