شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649240
ائتلاف گروهک های معاند کُردی با منافقین؛

ترندهایی که خوی وحشی گری دارند/ توئیتر محلی برای حمایت از قاتلین و تروریستها!

ترندهایی که خوی وحشی گری دارند/ توئیتر محلی برای حمایت از قاتلین و تروریستها!
در روزهای اخیر کلیدواژه #SaveHaydarGhorbani و #حیدر_قربانی در حمایت از یکی از اعضای حزب منحله دموکرات به نام حیدر قربانی که در ترور چند نفر نقش داشته و در دادگاه سنندج محکوم به اعدام شده است، همچنان محل مانور ضدانقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، شهریور ماه و مهر ماه سال 95 در شهرستان کامیاران از استان کردستان، سه نفر از جمله صدیق امینی، جبار ابراهیمی و شاهو کریمیان به دست افراد ناشناسی به وسیله سلاح گرم ترور شدند.

در همین خصوص روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۹ شعبه ۲۷ دیوان عالی کشور، حکم اعدام زندانی تروریست حزب منحله دمکرات کردستان ایران، «حیدر قربانی» اهل کامیاران را تایید کرد.

طبق آن چیزی که رسانه ها عنوان کرده اند، حیدر قربانی فرزند علی متولد ۱۳۵۲، از قاچاقچیان مطرح منطقه کامیاران می باشد که پدرش در دهه ٦۰ در درگیری با رزمندگان اسلام به هلاکت رسیده است.

قربانی به واسطه علاقه و وابستگی گروهک تروریستی دمکرات که از زمره گروهک های شناخته شده معاند نظام اسلامی ایران با اهداف جدایی طلبانه و خودمختاری سرزمینی در مناطق کردی و دارای تیم های مسلح و سوابق عملیات مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران و وابستگان آن ها بوده و از آغاز فعالیت با سوء استفاده از احساسات مردمان این سرزمین خون های بسیاری از جوانان را بر زمین ریخته است، از همان ابتدا در تلاش بوده صداقت خود به آرمان و عقاید این گروهک تروریستی وفادار نشان دهد و این روند به باور نزد نامبرده تبدیل شد به نحوی که دوستان و بستگان وی نیز او را فردی معتقد به افکار تروریستی معرفی می نمایند، همین رفتار زمینه های عمق بخشی به ارتباط با سرکرده های گروهکی را مهیا نمود و حضور در مقر گروهک در شمال عراق و ملاقات با تیم های تروریستی و اخذ ماموریت برای جابجایی سلاح و مهمات نظامی و عناصر تروریست به داخل کشور از جمله فعالیت های ضدامنیتی نامبرده می باشد.

در حوادث سال 1395 که منجر به شهادت و زخمی شدن 5 تن از شهروندان کامیاران گردید، حیدر قربانی نقش تعیین کننده ای را ایفا نموده است که می توان به تهیه خودروهای تیزرو برای تیم ترور گروهک دمکرات، اسکورت تیم ترور، تشکیل گروه های ضدامنیتی در حمایت از تیم های ترور گروهک تروریستی و در نهایت خارج نمودن آن ها از کشور اشاره نمود.

این عملیات تروریستی توسط گروهک موسوم به عقاب های زاگرس که فقط حزب دموکرات کردستان ایران آنها می شناسند و ادعا دارند گروهی مسلح هستند که در داخل ایران فعالیت دارند انجام شد. جالب اینجاست تمام اخبار فعالیت های این گروهک بعد از یک ساعت در سایت حزب دموکرات کردستان ایران منتشر می شود!

این عقاب ها در واقع پیشمرگ های حدکا هستند که از کویه راه می افتند و به اطراف کامیاران می آیند و از این اشخاص که افرادی شخصی و کشاورز و کاسب هستند، درخواست پول های هنگفتی تحت عنوان کمک به "راسان" حدکا می کنند و در مقابل وقتی این افراد جواب منفی می دهند،این عقاب ها (در مطالب بعدی اسامی ذکر خواهد شد) تصمیم می گیرند که با آن ها برخورد کنند و نتیجه این می شود که می گویند یکی از "خائنین ملت" به دست عقاب ها کشته شد.

علی رغم شانتاژ خبری ضد انقلاب و تلاش منافقین و دیگر گروهکهای تجزیه طلب کردی، در شبکه های اجتماعی و ترند کردن هشتگ حمایت از حیدر قربانی و لغو اعدام این تروریست، بزودی حکم اعدام او اجرا خواهد شد و عدالت فارغ از هیاهوهای رسانه ای، به اجرا درخواهد آمد.

در ادامه فیلمهایی از دختر شهید جبار ابراهیمی و دیگر اعضای خانواده هایی که توسط حیدر قربانی و همدستانش ترور شده اند را می بینید که چگونه در فراغ عزیزانشان اشک ماتم می ریزند.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649240
ارسال نظر
نظرات