شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649265
فرمانده سپاه روح‌الله:

اخلاص، تقوا و معنویت از مؤلفه‌های مهم فرهنگ دفاع مقدس است

اخلاص، تقوا و معنویت از مؤلفه‌های مهم فرهنگ دفاع مقدس است
کریمی گفت: اخلاص در عمل ، تقوای در رفتار و به کارگیری معنویت از مؤلفه‌های دیگر مهم فرهنگ دفاع مقدس است که باید به موقع از آنها استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله امروز در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت در اراک گفت: در اولین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس توفیق این را داریم که در محضر فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای یک میلیون رزمنده و پیشکسوتان دفاع مقدس تجلیل می شوند که سهم استان مرکزی هم ۲۷ هزار رزمنده است.

کریمی اظهار کرد: به دلیل محدودیت مکان و زمان امکان تجلیل از ۲۷ هزار رزمنده وجود نداشت لذا در این مراسم ۴۰ نفر از منتخبین از دستگاه ها و اقشار مختلف تجلیل خواهند شد.

وی ادامه داد: در این مقطع زمانی مشابهت های زیادی با دفاع مقدس داریم چراکه امروز دشمنان در یک جنگ ترکیبی تمام توان خود را برای ضربه زدن به کارگیری کرده است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: البته برخی از مشکلات داخلی همچون کاستی ها و بی تدبیری ها امروز بر این مشکلات افزوده که باید با تدبیرات صحیح تر اصلاح شوند و این نیازمند به کارگیری فرهنگ دفاع مقدس است که اگر به درستی استفاده شود قطعا نتایج خوبی خواهد داشت و ملت را سربلند و پیروز بیرون خواهد آورد.

کریمی بیان کرد: امروز آرایش تمام عیار دشمن در حوزه های سیاسی ، اقتصادی ، فضای مجازی و بعضاً جنگ سخت نمود واضح دارد و آن چیزی که راهگشا و عبور دهنده است اطاعت از فرماندهی معظم کل قوا و عملیاتی کردن بیانات ایشان است که باید مورد توجه باشد.

وی بیان کرد: دفاع مقدس به ما می آموزد که اگر سه مؤلفه تبعیت از ولایت فقیه ، اعتقاد به نصرت الهی و وحدت همه جانبه داشته باشیم قطعاً توطئه‌های دشمنان اثرگذار نخواهد بود و این سه مؤلفه امروز باید برای ما درس مهمی باشد.

فرمانده سپاه روح‌الله خاطرنشان کرد: اخلاص در عمل ، تقوای در رفتار و به‌کارگیری معنویت از مؤلفه‌های دیگر مهم فرهنگ دفاع مقدس است که باید به موقع از آنها استفاده کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649265
ارسال نظر
نظرات