شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649298
کارشناس مسائل دینی در خراسان شمالی:

اعتقاد به وعده‌های الهی و مدیریت بی نظیر امام، باعث پیروزی ما در جنگ تحمیلی بود

اعتقاد به وعده‌های الهی و مدیریت بی نظیر امام، باعث پیروزی ما در جنگ تحمیلی بود
خالمحمد آخوند سرفراز گفت: امام(ره) به عنوان رهبرانقلاب با درایت خود جنگ را مدیریت کردند و اگر رهبری هوشمندانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی وجود نداشت، دفاع مقدس منجر به شکست می‌شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خالمحمد آخوند سرفراز، مدیر حوزه علمیه هدایتی کلاته ابریشم از توابع شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس به محضر مقام معظم رهبری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی بین ایران و عراق اظهار داشت: اعتقاد داشتن برادران ما به تحقق وعده های الهی  در جنگ تحمیلی باعث پیروزی و سربلندی رزمندگان و شهدای دفاع مقدس شد.


آخوند سرافراز افزود: در جنگ‌های رسول‌الله(ص) نیز اکثرا تعداد سربازان اسلام نسبت به کفار کم بود اما چیزی که موجب پیروزی و موفقیت مسلمانان می‌شد اعتقاد به وعده‌های الهی بود.

 

آخوند سرفراز تصریح کرد: رمز و راز، بزرگی و هیبت جامعه اسلامی، زنده نگهداشتن روحیه ایثار و شهادت  است که در دوران دفاع مقدس همه امت اسلامی ایران و حتی ادیان دیگر پای دفاع از این کشور آمدند و اهل تسنن هم به عنوان کسانی که جان و مال و ناموسشان در این کشور بود جانانه دفاع کردند.

 

کارشناس مسائل دینی در حوزه اهل سنت استان اضافه کرد:حضور رزمندگان اهل سنت در جبهه و دفاع از میهن عزیزمان و تقدیم نمودن شهدای اهل سنت؛ نشانه‌ای از بصیرت رزمندگانی است که به دور از تعصبات مذهبی بر سر اهداف مشترک ملی و دینی خود ایستاده بودند که اینها همه نشان دهنده وحدت واقعی و عملی بین ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام اعم از شیعه و سنی و  از هر نژاد و دینی دوشادوش یکدیگر با اطاعت از رهبری جنگیدند، عنوان کرد: امروز همه باید به راه و شیوه شهدا و اطاعت پذیری از مقام معظم رهبری توجه داشته باشند و به رهنمودهای معظم له در همه ی مسائل کشوری بیش از پیش جامعه عمل بپوشانند.

 

به گزارش عصر اترک،خراسان شمالی 29 شهید اهل سنت را تقدیم آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649298
ارسال نظر
نظرات