شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649332
استاندار گلستان:

ملت ایران در مقابل زیاده خواهی استکبار کوتاه نمی آید

ملت ایران در مقابل زیاده خواهی استکبار کوتاه نمی آید
استاندار گلستان گفت: ملت ایران در مقابل سلطه گری و زیاده خواهی استکبار جهانی کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛  هادی حق شناس امروز در آیین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان، اظهار کرد: ملت ایران همچون ۴۲ سال گذشته و تمام سال های دفاع مقدس مقاومت در برابر سلطه گری و زیاده خواهی رژیم‌های استکباری را به عنوان هدف خود قرار داده و از اهداف خود کوتاه نخواهد آمد.

وی افزود: ثمره جنگ ایران و عراق تقدیم ۲۰۰ هزار شهید از سوی ملت ایران و بیش از دو برابر این رقم کشته در نیروهای متجاوز عراق بود و این جنگ تنها برای امریکا و حامیان غربی صدام سود و منفعت داشت.

استاندار گلستان تصریح کرد:  از هر سه شهید تقدیم شده در جنگ تحمیلی دو شهید زیر ۲۵ سال بودند و آنان با ابزار اخلاق, ایمان و تعبد موجب ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر غرب شدند.

وی بیان کرد: جوهره انقلاب اسلامی توجه به ارزشهای اسلامی بوده و امروز دولت امریکا معتقد است رفتار ایران از نظر آنان نرمال نیست چرا که آنان می خواهند ایران نیز همچون دیگر کشورهای عربی در مقابل آنان کوتاه آمده و بازار مصرف کالاهای آنان باشد.

حق شناس گفت: در قطعنامه ۲۲۳۱ تمام کشورهای جهان پذیرفتند که ایران قصد دستیابی به سلاح اتمی را ندارد و امریکا به دلیل خوی سلطه‌گری نمی خواهد این مسئله را بپذیرد چراکه بقای آنها به فروش نفت کشورهای عربی و خرید کالاهای آنان در منطقه است و از این طریق آنان می‌توانند خود را به عنوان سلطه گر در جهان حفظ کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649332
ارسال نظر
نظرات