شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:00 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649414
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان:

«دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد

«دفاع مقدس» فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد
سرهنگ رشیدی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: دفاع مقدس، فرهنگ مقاومت و پایداری را نهادینه کرد و امروز الگویی برای بسیاری از کشورهای منطقه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک سرهنگ محسن رشیدی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ۲۷ هزار پیشکسوت لرستانی اظهار داشت: در نخستین روز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور امروز از یک میلیون رزمنده و پیشکسوت در کشور تجلیل می شود که در استان لرستان نیز از ۲۷ هزار رزمنده تجلیل شد.

وی افزود: دفاع مقدس جریان حیاتی را در فرهنگ مقاومت و پایداری نهادینه کرد، دورانی که برای همیشه در تاریخ می درخشد و افتخاری برای ایران است که با ایستادگی توانستند در این جنگ به پیروزی برسند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: در سایه مقام معظم رهبری و با بهره گیری از منویات رهبری، وحدت، همبستگی، اقتدار در این کشور وجود دارد و همچنین شاهد شکوفایی در عرصه علم و فناوری، دانش و پژوهش، استقلال فرهنگی، ارتقای معنویت و سبک زندگی اسلامی هستیم.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس با تبعیت از ولایت فقیه و با تاسی از امام حسین(ع) هشت سال ایستادگی، صدور انقلاب را به همراه داشت.

رشیدی با اشاره به چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد: پس از گذشت ۴۰ سال از مجاهدت ها و ایثارگری ها به رهبری مقام معظم رهبری، شاهد تبلور صلابت نظامی، علمی، فرهنگی، سیاسی و در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبار جهانی و حامیان آن ایستاده ایم.

وی افزود: همیشه از ایران اسلامی به عنوان الگویی برای ملت های مسلمان و آزادی خواه یاد می شود که با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن توانستند به پیروزی برسند، امروز نسل جوان نیازمند آگاهی لازم از رشادت ها و آرمان های دفاع مقدس هستند که باید در این راستا بیش از پیش اهتمام شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649414
ارسال نظر
نظرات