شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649463
فرمانده سپاه گرمه:

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و همدلی مردم ایران است

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و همدلی مردم ایران است
غلامی با اشاره به الگوگیری در طرح مواسات و کمک‌های مومنانه از کمک‌های دوران دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و همدلی مردم ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامی، فرمانده سپاه شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار عصر اترک گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایثارگری و شجاعت ملت ایران در عرصه دفاع از وطن و مقابله با ظلم به رهبری رهبرکبیر انقلاب است.

وی افزود: مردم ولایی به ندای رهبر لبیک گفتن و در مقابل کفر جهانیان بپا خواستند و با ایثار و شهادت که مکتب عاشوراست در مقابل تجاوز دشمن تا دندان مسلح ایستادند و نگذاشتن وجبی از خاک کشورمان در دست دشمن بیفتد.

وی به طرح مواسات اشاره و افزود: امسال به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم. اجرای طرح کمک مومنانه و مواسات در ماه مبارک رمضان و ادامه آن باعث خوشنودی مردم در شرایط نامساعد کشور شد.

غلامی گفت: این افتخار و پیروزی ملت ایران است که همیشه در مقابل سختی ها استقامت می کنند و پیرو ولایت و رهبر هستند جا دارد از همه آحاد مردم شهرستان گرمه که ما را در اجرای این طرح ها یاری کردند تشکر و قدردانی کنم.

فرمانده سپاه گرمه به اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط فعلی و بارعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های با کیفیت و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با کمک حوزه های مقاومت بسیج و معاونت ها و ادارات در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی گرامی داشت پیشکسوتان، رزمندگان،برگزاری صبحگاه مشترک، گردهمایی ها و نشست های بصیرتی،دیدار با رزمندگان و خانواده معظم شهدا،ترویج و گفتمان ولایت و شهادت در مدارس،افتتاح طرح های عمرانی در سطح شهرستان برگزاری اردوهای جهادی،عطر افشانی مزار شهدا،برگزاری مراسم کاروان دفاع مقدس و اجرای برنامه ها در فضای مجازی در راستای ترویج وصیت نامه های شهدا را از مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

پایان پیام/

https://www.dana.ir/1649463
ارسال نظر
نظرات