شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649497
استاندار اصفهان:

رسالت امروز ما، آشناسازی جوانان و نوجوانان با دفاع مقدس است

رسالت امروز ما، آشناسازی جوانان و نوجوانان با دفاع مقدس است
استاندار اصفهان گفت: یکی از رسالت های ما این است که در جمع جوانان و نسل جوان که کمتر با ارزش های دفاع مقدس آشنایی دارند، از ارزش های شهدا بگوییم و آن ها با روحیه ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید آشنا کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ عباس رضایی پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل و تکریم سراسری بیش از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت که به صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: سخن گفتن در جمع رزمندگان، جانبازان و خانواده شهدا و شهر شهیدان، از دفاع مقدس و شهید و ارزش های دفاع بسیار سخت است.

 
استاندار اصفهان گفت: مسئله ای که ذکر آن در این جلسات لازم است این است که امروز چه وظیفه ای داریم، باید چه اقداماتی را انجام دهیم که روح شهدا و جانبازان و خانواده شهدا و فرماندهان از ما راضی باشند.
 
وی افزود: یکی از رسالت های ما بزرگداشت این بزگواران است و باید ارزش های والای شهدا و دفاع مقدس را برای خود و دیگران بازگو کنیم.
 
رضایی با توضیح اینکه جای دانش آموزان و جوانان که مخاطبان اصلی این جلسات هستند، خالی می دانم، خاطر نشان کرد: یکی دیگر از رسالت های ما این است که در جمع جوانان و نسل جوان که کمتر با این ارزش ها آشنایی دارند، از ارزش های شهدا بگوییم و با روحیه ۲۳ هزار و ۵۰۰ شهید استان آشنا کنیم.
 
وی تصریح کرد: امروز هم جنگ در حوزه اقتصادی است، دیروز نظام سلطه با تمام توان به خاک ایران حمله کرد و امروز هم با تمام توان به اقتصاد ما حمله کرده است.
 
استاندار اصفهان اضافه کرد‌: تا زمانی که نگرش الهی بوده  و نظام سلطه با آن مقابله و دشمنی می کند و باید آمادگی لازم را باید داشته باشیم.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1649497
ارسال نظر
نظرات