شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649506
فرماندار رشت تاکید کرد؛

لزوم تسهیل روند سرمایه گذاری در راستای حمایت از تولید/ از ظرفیت ها برای اشتغال جوانان استفاده شود

لزوم تسهیل روند سرمایه گذاری در راستای حمایت از تولید/ از ظرفیت ها برای اشتغال جوانان استفاده شود
علی فتح اللهی بر لزوم تسهیل در روند سرمایه گذاری در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، علی فتح اللهی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه جذب سرمایه گذاری  شهرستان رشت با حضور جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در محل فرمانداری با اشاره به نامگذاری امسال با نام سال جهش تولید توسط رهبر فرزانه انقلاب، تاکید کرد: با توجه به شرایط خاص کشور نیاز است از همه ظرفیت ها در جهت حمایت از سرمایه گذاران در راستای تحقق شعار جهش تولید و اشتغالزایی استفاده کنیم.

وی ایجاد تسهیل در روند سرمایه گذاری را از اولویت های دولت تدبیر و امید خواند و تصریح کرد: در همین راستا فرمانداری و کلیه مدیران اداری شهرستان آمادگی دارند تا در راستای برنامه ها و سیاست گذاری های مبتنی بر اشتغال زایی دولت، نسبت به رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران اقدام کنند.

فرماندار رشت برگزاری نشست های مستمر در جهت احصاء اطلاعات و آمار مورد نیاز تاکید کرد و افزود: باید با برنامه ریزی های مدون و کارشناسی شده بتوانیم شکوفایی هر چه بیشتر صنعت را در این مرز و بوم رقم برنیم.

 فتح اللهی ادامه داد: استان گیلان و شهرستان رشت دارای قابلیت ها و ظرفیت های فراوانی برای رشد و توسعه است که بهره مندی مناسب از این قابلیت ها می تواند بخش اعظمی از اشتغال جوانان را مرتفع کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649506
ارسال نظر
نظرات