شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 17:04 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649572
رئیس کل دادگستری لرستان:

الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند

الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند
رزم، رئیس کل دادگستری لرستان گفت: انقلاب اسلامی ایران به سراسر دنیا صادر شده است و لشگر مقاومت هر روز متحدتر و مسنجم تر می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک محمد رزم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع قدس درس های ارزشمندی را برای همه به همراه داشت اگرچه خسارت هایی به دنبال داشت اما فرصت های زیادی ایجاد شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران یک نظام نوپایی بود که با این هجمه نظامی همراه شد اما با توکل بر خدا، رهبری امام خمینی(ره) و تلاش رزمندگان ایران در این جنگ پیروز شد؛ امروز ایران اسلامی به حدی قوی شده که هیچ کسی در دنیا توان و جرات رویارویی با این کشور را ندارد.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به این که انقلاب اسلامی ایران الگویی برای کشورها شده است گفت: امروز ایران اسلامی به نیروهای مقاومت امید می دهد و در جهت تقویت آنها گام برمی دارد و روز به روز لشگر مقاومت متحدتر و منسجم تر حرکت می کند.

وی بیان کرد: اسلام به سراسر دنیا در حال صدور است و بسیاری از کشورها از انقلاب اسلامی ایران در جهت ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن الگو گرفته اند. حمایت از ملل مستضعف دنیا و تقویت جنبش های آزادی بخش انجام می شود و انقلاب اسلامی ایران در جای جای دنیا صادر می شود.

رزم با اشاره به نمایشگاه دفاع مقدس گفت: این نمایشگاه از محتوای فرهنگی برخوردار است و هر غرفه محتوای بالای فرهنگ غنی دفاع مقدس و شهادت را داشت. فرهنگ شهادت باید ترویج داده شود و به نسل های بعدی منتقل گردد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649572
ارسال نظر
نظرات