شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649867
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:

دفاع مقدس دانشگاه انسان‌ساز است

دفاع مقدس دانشگاه انسان‌ساز است
سرهنگ امیدعلی الیاسی با بیان اینکه ۳۵ کشور به صورت مستقیم صدام را در جنگ تحمیلی علیه ملت بزرگ ایران همراهی کردند، گفت: این دوران در حقیقت دانشگاه انسان‌سازی است که می‌تواند نسل جوان را ولایت‌پذیر، مقاوم در مقابل هجمه دشمن به بار آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سرهنگ امیدعلی الیاسی، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان که در سپاه ناحیه برگزار شد، اظهار کرد: در جنگ نابرابر جبهه کفر بر علیه ملت بزرگ ایران اسلامی ۳۵ کشور مستقیم به صدام کمک کردند تا به قول خودش کار انقلاب را تمام کنند ولی غافل از اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از قیام عاشورای حسینی(ع) بود.

وی با بیان اینکه جنگ هشت ساله تحمیلی بر ایران، جنگی تمام عیار با اسلام و قرآن بود، گفت: ملت بزرگ ایران با تاسی از خون شهدا و پیروی از امام خمینی ره در مقابل کفار ایستادند و از اسلام و قرآن و ارزشهای انقلاب دفاع کردند.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد دفاع مقدس را دانشگاه انسان ساز خواند و خاطرنشان کرد: امروز وظیفه ما و نسل جوان ولایت پذیری و ایستادگی و مقاومت در مقابل تمام هجمه های دشمنان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649867
ارسال نظر
نظرات