شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649886

شهدای اهل سنت، نماد وحدت

شهدای اهل سنت، نماد وحدت
شکل گیری انقلاب اسلامی بر پایه وحدت اقوام و تأکید امام خمینی(ره) بر حضور همه اقشار مردم از نخستین روزهای انقلاب مشهود بود و نتیجه آن نقش پررنگ اهل سنت در مرزهای کشور و همراهی همیشگی آنان با اسلام و انقلاب و تقدیم شهدای بسیاردر 8 سال دفاع مقدس و انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، یکی از عرصه های حضور در اتحاد ملی، مقابله با دشمنان است که در دوران هشت سال دفاع مقدس، در برابر هجوم همه جانبه رژیم بعثی عراق که در واقع به سرکردگی استکبار جهانی تحقق یافته بود، به منصه ی ظهور درآمد.

اهل سنت خراسان شمالی نیز از این آزمایش بزرگ ملی و دینی همراه و همگام با دیگر اقوام ایرانی پیروز و سربلند از میدان خارج شد.

 نگاهی به زندگینامه شهدای ترکمن این استان که از طریق انجام خدمت سربازی در سازمان های نظامی همچون ژاندارمری و ارتش و جهاد سازندگی و بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اهدای شهدایی گرانقدر و جانبازان و آزادگانی سرافراز، گواهی بر تعلقات ملی و دینی این قوم محسوب می شود.

تقدیم 29 شهید اهل سنت از خراسان شمالی برای حفاظت از خاک جمهوری اسلامی ایران تا آخرین روزهای دفاع مقدس در مقابل هجوم رژیم بعثی عراق، گواهی بر ارادت ویژه اهل سنت این استان در حمایت و پاسداری از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام راحل است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649886
ارسال نظر
نظرات