شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649906
کارشناس فرهنگی اهل سنت عنوان کرد؛

دفاع مقدس آیینه تمام نمای ایثار و مقاومت/مسئولین روحیه جهادی و اخلاص رزمندگان را الگو قرار دهند

دفاع مقدس آیینه تمام نمای ایثار و مقاومت/مسئولین روحیه جهادی و اخلاص رزمندگان را الگو قرار دهند
مولوی رئیسی گفت:دفاع مقدس مشت محکمی بردهان دشمنان انقلاب اسلامی و آیینه تمام نمای ایثار و مقاومت بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی عبدالرحیم رئیسی کارشناس فرهنگی و مذهبی شهرستان زاهدان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد:ملتی که برای دفاع از خاک، جان و ناموس خویش به مقابله با دشمن بپردازد پیروز است و سربلندی جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس ناشی از این فداکاری و اخلاص و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام بود.

وی افزود: احیای فرهنگ ایثار و شهادت یکی از واجبات دین است به خصوص بیان رشادت های جوانان و رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس برای نسل جدیدی که در معرض ویروس غرب زدگی قرار دارد، بهترین کلاس درس ایثار و مقاومت است.

وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس مشت محکمی بردهان دشمنان انقلاب اسلامی و آیینه تمام نمای ایثار و مقاومت بود، امروز دشمن از فداکاری، اخلاص و روحیه جهاد و شهادت طلبی ملت ایران می هراسد و این دینداری و ولایت مداری ملت ایران، سرمایه ای عظیم برای انقلاب اسلامی است که دشمن از آن هراسان است.

مولوی رئیسی تاکید کرد: امروز دشمن با تهاجم فرهنگی و اقتصادی به کشور هجوم آورده است و لازم است تا مانند هشت سال دفاع مقدس، سربازانی فداکار برای کشور و اسلام باشیم، مسئولین باید روحیه جهادی و اخلاص رزمندگان را سرلوحه کار خود قرار دهند چراکه نیروهایی جهادی و قوی سبب قدرت روزافزون انقلاب و حل مشکلات مردم می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1649906
ارسال نظر
نظرات