شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649908
نماینده سابق مجلس:

تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد

تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد
ابوالقاسم خسروی گفت: تا زمانی که تفکر امثال بنی صدر غرب زده لیبرال بر مدیریت جنگ حاکم بود دشمن تا دروازه اهواز مشغول پیشروی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالقاسم خسروی سهل ابادی نماینده سابق مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: اگر به وظیفه و تکلیف بطور جامع عمل می کردیم و دچار دنیا طلبی و راحت طلبی و غرور نمی شدیم و چنانچه همانند شهدا با همه وجود با مال و جان و آبرو مدافع و  مروج ارزش های اسلامی و انسانی و اعتقادی بودیم و کار تشکیلاتی و اجتماعی همانند شهید مظلوم بهشتی را اتجام می دادیم، امروز هیچ غصه ای معنا نداشت.

وی تصریح کرد: غصه های ما، رنج و ناراحتی و عذاب وجدان ما زمانی است که به وظیفه درست عمل نکرده باشیم و و مصالحی را که بر حوادث عالم مترتب می‌شوند، نمی‌دانیم وظیفه ما این است که مرد وظیفه و تکلیف باشیم.

عضو سابق کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس گفت: تا زمانی که تفکر امثال بنی صدر غرب زده لیبرال بر مدیریت جنگ حاکم بود دشمن تا دروازه اهواز مشغول پیشروی بود.

وی بیان کرد: مدیریت جهادی، ایمان، اخلاص، فداکاری و شهادت طلبی شهید چمران ها، باکری ها، همت ها و شهید برونسی ها باعث پیروزی ها شد

خسروی افزود: امروز هم نسخه ای که در میدان جهاد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی کشور راه نجات است همان حرکت عظیم شهدا، ایثارگران و رزمندگان است که مخلصانه و با مدیریت جهادی و انقلابی حماسه ای درخشان افریدند.

نماینده سابق مجلس بیان کرد: در طول انقلاب و دفاع مقدس به شهداگفتیم شماازخداوندشهادت خواستیدخدابه شماعنایت کرد، ماتوقع بالاتری داشتیم وراضی به رضای خداوند هستیم و پای انقلاب و ولایت وتحقق آرمان‌های امام وشهیدان با مال و جان آبرو باهمه وجود خواهیم ایستاد و نتیجه هر چه باشد احلی من العسل خواهد بود

اتهای پیاام/

https://www.dana.ir/1649908
ارسال نظر
نظرات