شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:54 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649940
دبیر قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه عنوان کرد؛

اجرای پروژه های مسکن مددجویی در ۱۴ استان کشور توسط سپاه/ برای محرومیت زدایی در روستاها در کنار ادارات دولتی هستیم

اجرای پروژه های مسکن مددجویی در ۱۴ استان کشور توسط سپاه/ برای محرومیت زدایی در روستاها در کنار ادارات دولتی هستیم
سردار سیدشهاب الدین حزنی دبیر قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هم اکنون سپاه در ۱۴ استان کشور طرح های مسکن مددجویی را در دست ساخت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش کُردتودی، سردار سیدشهاب‌الدین حزنی پیش از ظهر امروز در افتتاحیه هزار و ۳۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و عام‌المنفعه و کلنگ‌زنی 291 پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی که به صورت نمادین و همزمان با پروژه‌های شمالغرب کشور در مسجد روستای کرجو از توابع سنندج برگزار شد، اظهار کرد:در ۱۴ استان پروژه مسکن مددجویی داریم و این روند را با تلاش و همت جهادی دنبال می کنیم.

وی افزود: سقف پروژه های معلولین و مددجویی در کردستان را افزایش خواهیم داد و در کنار مردم این استان در تمام عرصه ها خواهیم بود.

سردار حزنی اعلام کرد: آمادگی داریم در همه روستاها پروژه هایی داشته باشیم و پروژه های مورد نیاز مردم را به نتیجه برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: همه مجموعه سپاه آماده هستند که به دولت کمک کنیم که پروژه های روستاها به جاهای مطلوبی برسد و رضایتمندی مردمی را به دنبال داشته باشد.

سردار حزنی اظهارکرد: مردم ایران اسلامی همانند خوشه های مروارید هستند که داشتنشان ثروت و نگاه کردنشان موجب خوشحالی است.

دبیر قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه از همه تلاشگران عرصه سازندگی و محرومیت زدایی در دو استان کردستان و آذربایجان غربی تقدیر کرد و از نگاه ویژه و حمایت های ویژه برای رفع محرومیت در مناطق مرزی و محروم این دو استان خبر داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1649940
ارسال نظر
نظرات