هفته چهارم لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) با 7 دیدار پیگیری میشود و مسابقه 2 تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان، یکی از حساسترین بازیهای این هفته خواهد بود.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، روز چهارشنبه با هفت دیدار در شهرهای اردکان، یزد، مریوان، تهران، آمل، ارومیه و گنبد پیگیری خواهد شد.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,سه تیم سایپا، فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه با 3 برد و 9 امتیاز به ترتیب رتبههای اول تا سوم جدول ردهبندی را در اختیار دارند و بازی حساس این هفته به میزبانی سالن غدیر ارومیه برگزار خواهد شد؛ جایی که تیم فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه که به ترتیب در رتبههای دوم و سوم جدول قراردارند، به مصاف هم میروند. تیم بازنده این مسابقه، قطعا جایگاه خود را از دست خواهد داد.
,سایپا تیم صدرنشین جدول نسبت به دو رقیب 9 امتیازی خود در جدول، این هفته کار راحتتری در پیش دارد. این تیم در آمل میهمان لبنیات هراز است که با یک برد و چهار امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد.
,به همان اندازه که این هفته رقابت صدرنشینان حساس و هیجانانگیز است، نبرد قعرجدولیها هم جذاب و دیدنی خواهد بود.
,در هفته چهارم لیگ برتر والیبال، دو تیم راهیاب ملل کردستان و شهروند اراک که به ترتیب در ردههای چهاردهم و پانزدهم جدول قرار دارند، در شرایطی با هم دیدار میکنند که هیچیک از این دو تیم تا کنون موفق به کسب پیروزی در لیگ برتر نشدهاند و این دیدار طلسم ناکامی یکی از این دو تیم را خواهد شکست.
,تیم شهروند اراک این هفته دومین بازی خود را در لیگ تجربه خواهد کرد. اراکیها هفته اول لیگ به قرعه استراحت خوردند و در هفته دوم نیز به دلیل نقص مدارک، نتوانستند به میدان بروند و با باخت فنی مواجه شدند.
,تیم آذرباتری ارومیه در این هفته استراحت دارد.
,
برنامه کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال و اسامی داوران و ناظران به قرار زیر است:
اردکان، ساعت ۱۶، سالن آیتالله خاتمی
خاتم اردکان – هورسان رامسر
داور اول: داود نافعی، داور دوم: علیاکبر پاکدلان، ناظر فنی: محمدحسن خوشدل و ناظر داوری: علیاصغر حاجکاظمی
یزد، ساعت ۱۶، سالن امام علی(ع)
شهداب یزد – شهرداری قزوین
داور اول: کیوان عابدزاده، داور دوم: علیاصغر ثابتیپور، ناظر فنی: محمد ابراهیمزاده و ناظر داوری: امیدوار حاتمی
مریوان، ساعت ۱۶، سالن زاگرس
راهیاب ملل کردستان – شهروند اراک
داور اول: وحید پورکاشیان، داور دوم: صادق رضایی، ناظر فنی: عباس امانی و ناظر داوری: مجید محسنی شوشتری
تهران، ساعت ۱۶، سالن ایرانخودرو
پیکان – شهرداری ورامین
داور اول: محمد عشقدوست، داور دوم: مهدی نویدی، ناظر فنی: حمید حقبین و ناظر داوری: علی یاوری
آمل، ساعت ۱۷، سالن پیامبر اعظم (ص)
لبنیات هراز – سایپا
داور اول: محمدرضا درفشکاویان، داور دوم: قادر صادقی، ناظر فنی: بهرام سلیمانی و ناظر داوری: اسماعیل صباغ
ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر ارومیه
شهرداری ارومیه – فولاد سیرجان
داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: مرتضی علایی، ناظر فنی: نادر انصاری، ناظر داوری: بهروز جعفری و ناظر ویژه: علی شاکری
گنبد، ساعت ۱۶، سالن المپیک
شهرداری گنبد – سپاهان
داور اول: محمد (فرهاد) شاهمیری، داور دوم: اسماعیل رزقی، ناظر فنی: حسین پورکاشیان و ناظر داوری: مسعود ذوقی
انتهای پیام/
ارسال دیدگاه