شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:51 منتشر شده در مورخ: 1399/07/01 شناسه خبر: 1649974
فرمانده سپاه کربلای مازندران اعلام کرد

افتتاح 142 طرح عمرانی طی هفته دفاع مقدس در مازندران

افتتاح 142 طرح عمرانی طی هفته دفاع مقدس در مازندران
سیاوش مسلمی از بهره‌برداری 142 پروژه‌ عمرانی طی هفته دفاع مقدس با هزینه 440 میلیارد ریال در مازندران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بلاغ، سیاوش مسلمی عصر امروز در مراسم افتتاح خانه محروم در روستای التپه بهشهر، از بهره‌برداری پروژه‌های عمرانی با هزینه 440 میلیارد ریال خبر داد و گفت: 142 طرح عمرانی در سطح استان طی هفته دفاع مقدس به بهره برداری  می‌رسند.

وی رسالت بسیج سازندگی را  محرومیت زدایی در جامعه دانست و افزود: هر آنچه در مجموعه سپاه وجود دارد تماما متعلق به مردم و نیازمندان می‌باشد، چرا که مردم صاحبان اصلی و سرمایه‌های این نظام هستند و قطعا کمک به آن‌ها، باعث دوام و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه مردم، ولی نعمتان این انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: به حول قوه الهی تا پایان سال، طی تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی، شاهد افتتاح و بهره برداری ساخت خانه محروم خواهیم بود  که بخشی از این پروژه‌ها در حوزه اشتغال است.

 مسلمی با اشاره به  نداشتن سرپناه مناسب برای  ساکنان روستا‌های محروم در سطح استان، گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عنایت مقام معظم رهبری، دو خانه محروم در روستای التپه و حسین آباد در زیر بنایی به متراژ 60 متر مربع افتتاح شد.

وی ادامه داد:  دو پروژه ساخت خانه محروم  در شهرستان بهشهر بالغ بر 145 میلیارد ریال هزینه شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ساخت و افتتاح دو واحد خانه محروم، ساخت دو واحد مخزن 6 هزار لیتری که مجموعا 12 هزار لیتر و سازماندهی گلزار شهدا از جمله پروژه‌هایی بود که در  هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه کربلا در شهرستان بهشهر به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1649974
ارسال نظر
نظرات