شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:02 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650053
دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد

تنظیم و انتشار زندگی نامه 400 شهید ورزشکار استان یزد

تنظیم و انتشار زندگی نامه 400 شهید ورزشکار استان یزد
نیکونژاد عنوان کرد: تنظیم و انتشار زندگی نامه 400 شهید ورزشکار استان یزد در راستای کنگره 4 هزار شهید استان صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مهدی نیکونژاد دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، گفت: در کمیته ورزش و جوانان گروه ها و انجمن هایی در نظر گرفته ایم تا مسئولیت هر قسمت را بر عهده بگیرند. گروه روابط عمومی، امور ورزش، امور بانوان، امور ایثارگران، امور پشتیبانی و فرهنگی در همین راستا شکل گرفته اند.

وی ادامه داد: در گروه امور بانوان اسامی، مشخصات و زندگینامه  40 بانوی شهید استان جمع آوری شده و  مسابقاتی که در سرتاسر استان انجام می شود به نام این بانوان شهید مزین خواهد شد. 

دبیر کمیته ورزش و جوانان اظهار داشت: گروه امور ورزش کلیه مسابقاتی که در استان در سال 99 انجام میشود را با نام شهدا و کنگره ملی شهدا برگزار می کند. همچنین المپیاد بسیج در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

نیکونژاد افزود: دیدار ورزشکاران و اعضای کمیته ورزش و جوانان با خانواده 40 شهید ورزشکار، تنظیم و انتشار زندگی نامه 400 شهید ورزشکار استان، افتتاح سه مکان ورزشی به نام و یاد شهدا در راستای کنگره، راه اندازی 400 تیم ورزشی به صورت حرفه ای یا آماتور در پایگاه های مقاومت و تجهیز 40 خانه ورزشی  روستایی از دیگر  اقداماتی است که در راستای کنگره شهدا توسط کمیته ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: در نمایشگاه ویژه هفته دفاع مقدس غرفه ورزش و جوانان جهت ترویج ورزش راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1650053
ارسال نظر
نظرات