شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1399/07/02 شناسه خبر: 1650146
گزارش تصویری؛

حضور 3 تیم از کهگیلویه و بویراحمد در فینال رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال کشور

حضور 3 تیم از کهگیلویه و بویراحمد در فینال رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال کشور
مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال با حضور بسیجیان فعال در حوزه دیجیتال در تهران آغاز و در این فینال 3 تیم از کهگیلویه و بویراحمد شرکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی بسیج صبح امروز با حضور «مسلم معین» رئیس فضای مجازی بسیج و سرتیپ پاسدار «محمدرضا نقدی»، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع ولیعصر (عج)، (ساختمان اقشار بسیج) آغاز شد.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با هدف شناسایی متخصصان در این حوزه است تاضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال زایی در این زمینه فراهم شود.
 
معین با اشاره به راهیابی ۱۱۸ تیم به مرحله نهایی که از صبح امروز با هم به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: راه یافتگان به مرحله نهایی از امروز در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.
 
بنابر این گزارش سوژه بازی موبایلی با موضوع نجات جورج فلوید، سوژه پویانمایی با موضوع صحنه ورود نیروهای مقاومت به بیت المقدس و سوژه نرم افزار کاربردی نیز با موضوع نرم افزاری برای دعا، ارائه شد.
 
تیم های تخصصی حاضر در این رویداد ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت که در حوزه سوژه های ارائه شده به تولید محتوا بپردازند.
 
گفتنی است از استان کهگیلویه و بویراحمد 9 برادر بسیجی در قالب 3 گروه بازی سازی، پویا نمایی و گروه ساخت نرم افزار اندروید در این رقابت ها شرکت کردند.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1650146
ارسال نظر
نظرات